Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ne Syte e Tij/Saj

Qe nuk e rrun hic shof une te syte e asajt qe kom perball :p
 
Po me fotot qe ve ti ku mos shofesh dhimbje e lot mi @Anabela ??


Une shof veten se i ka syte pasqyre
 
shikimi tij vret ne heshtje...mjafton nje shikim vjedhurazi per te thene qe cdo gje esht e fresket akoma sikur te kish ndodhur dje...po ai i ul shikimin ne toke per te thene qe jetaa nuk na buzeqeshi ashtu sic kishim enderruar...dhe kur kthen shpinen per te vazhduar me tej ai kthehet lirshem e te shikon nga koka tek kembet e mendon me vete "sa me ka marre malli te te kem serish"
 
Menduam te vendosim syze te "trasha" dielli.
Tani shohim te dy diellin dhe harrojme henen.
Pertej kesaj ,kur ska as hen as diell shikohemi plot dashuri ne erresire. ahhahahahahahaha.
 
Ç'është ky mall që ndiej shpeshherë
Vallë a ndjen edhe ti mall për mua
Sa i lumtur isha dikur
Kur ëmbël më shikonin ata sytë e tua...
.
Si dy të urryer sillemi sot
Ti rrugën ndërron kur më sheh mua
E unë që shtirem sikur nuk më intereson
Por brenda zemrës ,qaj e vuaj...
.
Ah...sikur ti t'a dije
Se në sytë e mi ti ishe vet jeta
Mbase për ty isha thjesht argëtim
E jeta jote,ndonëse ishte ai tjetri...
.
E unë nuk dua të të lutem
E as të bëj të kuptosh se të dua
Njëjtë siç nisa të ndiej për ty
Po ashtu do bëj çmos për të të harruar...
.
Jeta vazhdon...!!
 
Last edited:
@Yasseminaa Fur sie


In deinen Augen habe ich als eine Unze von dir genommen, dass du den Markt mochtest, den du erlebst. Ich hatte Tage zuvor, dass du bereits krank bist und ich die Kosten von allen hatte


 
Shoh urrejtje kur me sheh ne krahet e nje mashkulli tjeter.
Por nuk me intereson.
Eshte teper vone.
Behu si une po peshtyva dicka... nuk e lepij me...
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.