• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Nese do i shisnit shpirtin djallit, cila do ishte arsyeja?

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
15,970
Likes
13,591
Age
25
#2
Tē riktheja nē jetē dy persona tē mi.
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,800
Likes
1,483
#11
@Elaa nuk ta thash me kuptim te keq mi pupupupu ta thash sic e mendoj dhe kjo nuk vlen vetem per ty por per te gjith ktu perfshire mua :)
Senseo thash bota virtuale, ska te bej vetem forumi edhe chati, e sinqerisht do kisha dashur te Mos kisha ber pjes kurr, se na eshte ber fiksim tani kot ! ☺️
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#13
do tja jepja shpirtin djalliut vetem nese gjithcka ne njerezit e mi do te ishte mire
familja ime te ishte e plote dhe njihere si dikur
ska problem per mua................