Nese do i shisnit shpirtin djallit, cila do ishte arsyeja?

S

Shejtone

Guest
Nuk mundet ti shesish shpirtin djallit nese nuk besoni në ferr dhe gjithçka që ka të bëjë me të! Përndryshe mund ta harroni kte idee menjehere.
duhet të besoni 100%, por para se të bëni ndonjë gjë, ju duhet të informohuni dhe të mendoni se si funksionon një ritual i tillë

Dhe djalli i vetëm vendos a eshte shpirti juaj i çmuar për ofertën qe i beni apo jo!

Nëse vërtet e ke mbyll nje pakt me djallin atehere sipas rregullit Djalli do ju plotesoje nje dëshirë (pa marrë parasysh çfarë) dhe pas vdekjes tuaj shpirti juaj ështe në pronsi të Djallit, vetëm ai vendos çfare ben me te. (nëse ai ju kthen si demon ne botë si skllavin e tij, që t'i sillni më shumë shpirtra ose t'ju japë një jetë pas vdekjes, por pastaj të jetoni me një x trup dhe mund t'ju marrë në çdo kohë)

Kjo ishte e gjitha që mund të them reth ksaj teme.


Une personalisht nuk do i falja shpirtin atij për asgje edhe nese do te kisha humbur njerzit me të shtrejt të mij edhe nese do kisha humbur cdo gjymtyr edhe nese do vdisja pa uje edhe nese do humbja çdo gje....edhe nese do jetoja mbi nje gur ne një qeli edhe nese nuk do e shikoja kurr driten e diellit me sy, shpirti nuk eshte ne pronsim time dhe as nuk mundem ta jap!!!
Zoti ma fali dhe ai do e mer!!!!
@Jorina mendim me ty jam 😍😍
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,291
Un plasa tu ba gjana.kqija.me.shku.nferr se thot talioni
In paradiso non ce sesso...meglio aproffitarne adeso :p
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,377
Location
Space
Per te shitur nuk behet fjale, me qira mbase 😂😂😂
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
Ja kam dhene PO sma pranoi........
mtha shko jepja zotit se mua sme ben pune
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
Do tha shisja vetem nese me garantote qe:

Familja ime do te ishte mire.
 

Alexiii

Zdija cfare te shkruaja keshtu qe e lash bosh 😜
ANETAR ✓
Mesazhe
630
Mosha
25
Pse tja shes shpirtin nje here skam arsye une shpirtin ja shes 5€ kg nga 10€ po bej ujle per vit te ri kush eshte i interesum adrsa : mbikalimi perball kryqit te kuq afer tek nen tereza sa futesh per tufine aty pyt xhemalin ( roja varrezave 😜) e te thote ai 😜
 
Top