Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nëse do të bëje dhuratë dikujt, cili do të ishte ai anëtar/e?

Mendoj qe @Dorina
do ti beja dhurate dicka qe do ti duhet
jo dicka Simbolike
 
Nja 2 tipave ketu te kisha mundesi dhe pak tru do ti dhuroja... sa tru kane ata te koka lart.. une kam tek koka poshte......
 
Do i dhuroja nje zar qe kur te ecte rruges ta dridhte mes gishtave dhe mos te ndihej vetem. Si dy shoke oçe oçe.
 
@Senseo nji parfum. @Fiore i buqet me lule @MaYaDa nji shkop bejsbolli, @LUCKY-STRIKE nji komplet note super :p edhe nai loder me loz :p. @Erla i komplet filxhonash. @Dorina nji pale xhinse @Ariela nji krem rrudhash. @ajshes ja jap tgjitha pervec zemres. Njones qe sdu me i qit emrin i boj i surprize te bukur. Cin kom harru tme shkrujn se ja jap nai gjo :p
 
E di e di ty te kuptoje cdo gjuhe une mos u mundo kot. ??????????
 
@LUCKY-STRIKE ty do te beja dhurate nji b52 ksaj here..
Pije o ta pifte dreqi ne bark
Zorrshpume :)
 
Do i dhuroja @Frank milfsen e parafundit se ishte sic i ka fiksim ai :p
 
-Po kerkonte njeri te birin se kishte bere sherr, i therriste afer nje fushe me miser por nuk pergjigjej ai
Kole, o Kole
Kole mor, ooooo Kole!
-Kole a do fiq?
Aaaaaaa ku jane? :p
 
@Alexandra meqe ste njof hic.
Do te bleja njI boje. Floku garnier ngjyra bionde.
Nr 9.1.
Po meqe I kam nete dyqan spo ti blej hic, po e mar e po ta jap
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.