• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Nese keni webfaqe ......

AlbaniaIrC

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
297
Likes
167
Location
Gjithandej
#1
Nese keni webfaqe dhe doni mendimin e forumistave ,eshte koha dhe vendi i duhur per te treguar se cfare jeni te afte Te krijoni
 

AMG

OFFLINE
VIP i Forumit
Mesazhe
350
Likes
352
Location
USA
#6
hiq opsion password se askush slidhet dot image.png
 

Desiign

Desinger at http://netedy.altervista.org/forum/
VIP i Forumit
Mesazhe
91
Likes
282
Age
30
Location
Italy
#7
Password eshte per antaret e regjistrua, pa pass eshte hyrja si mysafir
 

AMG

OFFLINE
VIP i Forumit
Mesazhe
350
Likes
352
Location
USA
#10
Kur nuk lidhet chati ne faqet partnere te netedy per cfare e reklamon?
 

Desiign

Desinger at http://netedy.altervista.org/forum/
VIP i Forumit
Mesazhe
91
Likes
282
Age
30
Location
Italy
#11
Kur nuk lidhet chati ne faqet partnere te netedy per cfare e reklamon?
*Nese keni webfaqe dhe doni mendimin e forumistave ,eshte koha dhe vendi i duhur per te treguar se cfare jeni te afte Te krijoni* Duke ju referuar ktij teksti e dergova meqe stafi juaj e ka thene .Gjithsesi nqs nuk lejohet e heq.
 

AMG

OFFLINE
VIP i Forumit
Mesazhe
350
Likes
352
Location
USA
#12
*Nese keni webfaqe dhe doni mendimin e forumistave ,eshte koha dhe vendi i duhur per te treguar se cfare jeni te afte Te krijoni* Duke ju referuar ktij teksti e dergova meqe stafi juaj e ka thene .Gjithsesi nqs nuk lejohet e heq.
Ste sugjeroj ta heqesh, te sugjeroj ta lidhesh tek netedy.com