• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Nëse largohet nga Bayern Munich, ky do të jetë ekipi i ri i Alcantaras

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598
Likes
93
Age
18
#1


Thiago Alcantara mund të largohet nga Bayern Munich.

Mediat gjermane raportojnë se skuadra kampione nga Bundesliga, nuk do ta kundërshtojë shitjen e tij, pas Botërorit në Rusi.

Barcelona është favorite për rikthimin e tij në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Alcantara mund të jetë pasardhës natyral i Andres Iniestas. /Lajmi.net/