Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Nëse lumturia do të ishte para, cila do të ishte puna juaj?

LloYd_BanKs

Yo Yo :P
Administrator/Chat
Regjistruar më
Jul 28, 2020
Mesazhe
114
Pëlqime
112
Pikë
43
Mosha
30
Location
Zvicer
Website
netedy.com
Këtu mund të kuptoni shpresat dhe ëndrrat e një personi dhe ato që ndjejnë sikur mungojnë në jetën e tyre.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,720
Pëlqime
10,673
Pikë
113
Ca para thu me
Pse nashi e kena mrapa
Dmth para cdo gjeje
Apo para se na bone lemsh he 🧐
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
6,518
Pëlqime
7,747
Pikë
113
Mos mi
Se na hapi temen tjeter te zgjuarzis andej
Pse skeni kuptu pyetjen ju
Dhe pse nuk esht shtruar ne formen e duhur 😜
Le te beje cte doje ai.
Nese nuk shtrohet pyetja tamam,prap atij i mbetet 😛
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top