Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese nje person ju ka lenduar si do vepronit?

Po
 
E injoroj,ku ka me mir sesa te injorosh disa njerez te parendesishem.
 
Jam hakmarres si natyre, keshtu qe do ja nxi jeten :p
 
Thjesht nuk e njoh injoranca me e mire ta lesh ne harrese
 
?Injorimi eshte dicka interesante qe duhet perdorur ne raste te tilla
 
me disa persona. sja vlen as te hakmerresh,e as te humbasesh kohen qe eshte koha me e shtrehta e kesaj bote,,
kshtu qe e fshi sikur nuk eglzistoj ne jeten time(edhe pse eshte e veshtire)
injorimii heshtja koha eshtie ilaci i cdo gjeje::)
 
ndonjeher ata qe lendojn e bejn se jan vet te lenduar ...
esht e komplikuar por ajo qe sheron plaget mendoj esht koha
 
Dmth me mua qe sillesh gjithmone like a witch , cfar duhet te them per pyetjen qe lind kjo teme ??
ate e quaj une qe sillem me embel me ti ore akoma ske par witch ti??
une ste kam lenduar njeher?
thuaj pep personin qe te ka lenduar si ke vepriar??
 
Do ti tregoja me miresine time te njejte, se si eshte te kesh nje zemer te mire, sepse aty tregon miresine tende, kur te lendojne?
Kur te duan te gjithe sillen mire?
Une i dua njerezit, per ate vend qe zene ne zemren time dhe kjo nuk ndryshon tek une nga asnje lendim.
Jam munduar te ndryshoj, por se bej dot prz e madh.
Kjo jam?♥
 
Kam parë njerëz të largohen nga jeta ime..pa më kërkuar ndjesë nëse më kishin shqetësuar apo jo..pastaj kam parë të tjerë që uleshin diku në heshtje duke pritur se mos i vija re...
Por kam parë edhe të tillë që kur më kanë takuar kanë menduar se...
" Kurrë nuk do ta ndanin kohën me një si kjo "
pastaj janë bërë njerëzit më të rëndësishëm të jetës time.
Kanë qenë ato që më kanë pëlqyer me vështrimin e parë e me to e kam bërë një copë rrugë...
Edhe pse nuk mendonim njëlloj e na ndanin shumë mendime..kjo është ajo që i bën disa njerëz të bukur..vetëm e vetëm se janë " të ndryshëm ".
Kam takuar edhe nga ata të cilët pasi më njihnin, betoheshin e me bindje të plotë thonin se.." sa të ishin gjallë nuk do më harronin kurrë " por pas disa kohësh as nuk më pyesnin se ku isha apo se si isha..jo nga keqdashja, po sepse ndonjëherë ndodh, sepse jeta të hedh në shumë krahë dhe rri aty ku ndjehesh më ngrohtë.
Kam ecur edhe për pak rrugë me disa..pastaj jemi ndarë sepse rrugët tona ndaheshin sepse e kishin një drejtim..por që kanë mbetur brenda meje edhe sot.
Sepse jeta është një rrugë për tu bërë..e gjatë kësaj rruge takon shumë fytyra..disa mbeten thjesht të tilla e disa të tjera janë më shumë se aq.....

Pak a shumë kështu...
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.