Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese nje person ju ka lenduar si do vepronit?

Do ja lija zotit ne dore
 
Ashtu siç kam vepruar ...kam ecur ne rrugen t'ime koken nuk e kthej mbrapa dhe as nuk merrem te dryshoj mendje ....fundja cdo njeri ka mendjen e tij une eci ne rrugen t'ime ...te lendon ai qe eshte i lenduar ne jeten e tij/saj se mundohet te fitoje mbi dike tjeter .....une s'kam kohe te merrem me ato kam te tjera gjera me te rendesishme
 
po mu dha rasti ja kthej nderin , po smu dha vazhdoj jeten ,
 
Më lëndove një herë - turp për ty.
Më lëndove dy herë - turp për veten time.
 
Çfarê do bêja, asgjë qê mund ta lêndonte atê, qoft mik/e apo edhe personi e ❤..
Edhe pse do ishte shumê e vështirê do mundohesha ta pranoja realitetin edhe do mundohesha tê ecja para, të ja dilja, dhe tê kisha buzêqeshje gjithmonê nê fëtyrê, do ja kujtoja vetês gjdo moment apo minut sa herê kam qarê apo kam kaluar gati nê depresion dhe nuk do ja lejoja kurr askujt tê isha dhe ta kaloja sêrish atê gjêndje.
Kurrê nê jetên time, mê mirê preferoj tê jem gjithmonê vetm se mê dikê qê do mê braktiste sërish!!??..
Por që atyre qê ikin nga unê nuk do.i vija faj, sepse ndoshta diku isha unê gabim, dhe asnjê nuk vjen për tê ikur apo jan rrethant qê e detyrojnê dikê tê largohet, ose kêshtu ja kam.mbushur mêndejn vetes!!
Dua tê dëgjoj e di që do ishtee mirê dhe i lumtur poor kurr nk do doja ta shikoja me syt e mi me dikê tjr sepse e di qê do mê dukej sikur e gjithê qielli do mê binte mbi mua ????
 
Nk merem fare:)
 
Ne qofse esht gjeje rend nuk kthehem me pas vej x per jet.. Por per fat keq un jap dhe shanc e dyt.. ?
 
Aty ku peshty nuk e lepij mo !
 
Asgje ....i vjen ora vete bota eshte e rrumbullakët
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.