Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese nje person ju ka lenduar si do vepronit?

Ti je shpirt i bukur??? hiqe fjalën urrejtje nga fjalori?❤
nuk urrej zemer jo por nerva kan te gjithe pse do doja te urreja por nuk mundem e shumta 5 min kam dmth ha kot si I thot asaj fjale e gje nuk bej e kur kam mundesi sepse nuk ma lejon zemra e ti je zemer ec te puth pakkkkk si shummmmmmmm♥️♥️?????
 
Pjes e jetes jane dhe lendimet por do e kaloja dhe do mundohesha ta arroja ?
Një korigjim i vogël arroja=harroja ?
 
Shum gabime bën klodi kur shkruan ?
Fakti që jeton jashtë mbase..
Uroj tmos mërzitet askush kur ua vëmë në pah gabimet drejtëshkrimore..
Kam pa tek te gjithë por nuk kam ndërhyrë?‍♀️
 
nuk urrej zemer jo por nerva kan te gjithe pse do doja te urreja por nuk mundem e shumta 5 min kam dmth ha kot si I thot asaj fjale e gje nuk bej e kur kam mundesi sepse nuk ma lejon zemra e ti je zemer ec te puth pakkkkk si shummmmmmmm♥️♥️?????
Unë 3 minuta i kam nervat ? po dhe ato 3 minuta e haj veten me dhëmbë që mos ti tregoj ????
??????????❤❤❤❤
 
Fakti që jeton jashtë mbase..
Uroj tmos mërzitet askush kur ua vëmë në pah gabimet drejtëshkrimore..
Kam pa tek te gjithë por nuk kam ndërhyrë?‍♀️
Unë sduroj dot këtë zëvëndësimin e ç me q apo dh me ll
Se si më ngrihen lëzht përpjetë ??
 
Fakti që jeton jashtë mbase..
Uroj tmos mërzitet askush kur ua vëmë në pah gabimet drejtëshkrimore..
Kam pa tek te gjithë por nuk kam ndërhyrë?‍♀️
Në qoftëse ka lindur atje e kuptoj që do bëj gabime ?
Për mendimin tim skan pse mërzitet se gjë pozitive ësht kur e korrigjon një antar në shkrim kur bën gabime ?
Unë nuk mërzitem se dhe unë ja u vej në dukje?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.