Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Nese zgjohesh nga gjumi & afer teje eshte personi siper??

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
13,567
Pëlqime
9,228
Pikë
113
Location
....
Shkelmin
Ne mjes sduroj veten jo me dike siper
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Nga krevati do e kisha hedh se e du per vete hapesiren te gjithe😂😜
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Bashkohemi me lutjen tende qe te dal sa me pare @Buum😊
 

Dibrani

Be happy
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 5, 2018
Mesazhe
3,324
Pëlqime
6,455
Pikë
113
Do flija posht krevatit se kjo eshte e tmerrshme me aq sa kam degjuar 🤪🤪🤪🤪
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top