• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese........!

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor/e
Mesazhe
20,913
Eshte loje:
Shkruani si te doni e cfare te doni,
Vetem se fjala duhet te filloj me nese:
Po e filloj une.

Nese falim nuk do te thote se kemi harruar.
 

Rrelse

Kuksiane
Kontributor/e
Mesazhe
25,549
Vendndodhja
F.C. Internazionale
"Një plak i mençur dikur tha: Nëse nuk je i lumtur vetëm, atëhere nuk do të jesh kurrë i lumtur në një lidhje. Krijo jetën tënde fillimisht dhe pastaj ndaje atë me dikë tjetër."
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,427
Nese nuk reagon ndaj gjerave do te thote se ke nje aprovim ose disaprovim te thelle mbi to.
 

Tiku

girl's lover ...
ANETAR ✓
Mesazhe
1,095
Vendndodhja
Kurkund Land
Nese nje dite do te trokasesh ne kasollen time, do hash nje shkelm bucve e do ikesh te trokasesh tek dera e komshiut, LOL
 
Top