Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Newcastle United Sezoni tjetër ...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Fuck corona
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,500
Pëlqime
38,762
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Një propozim prej 300 mln paundësh për blerjen e newcastle nga fondi i arabisë saudite që eshtë një betejë gjeopolitike mes arabisë dhe katarit.
 
Reactions: HIM

HIM

The eyes chico,they never lie!
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
3,103
Pëlqime
4,337
Pikë
113
Mosha
32
Location
So far away
Flluska sapuni
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,086
Pëlqime
11,726
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Gjithcka rrotullohet pas lekut dhe kto lojtar per 2 lek me shum jan te gatshem me lujt dhe per babrrunë 😂

meqe ra fjala ky tipi kush eshte? 😂
51914
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,198
Pëlqime
16,209
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Endrra qe nuk behen realitet 😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top