Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nga dje pasdite të gjitha shenjat e horoskopit do të kenë ndryshime, Venusi lëviz tek Shigjetari

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Në pasditen e 8 tetorit, zemrat dhe ndjenjat do të përjetojnë një ndryshim të fortë. Do të ndodhë sepse Venusi, planeti i tërheqjes, do të braktisë shenjën e Akrepit për të lëvizur tek Shigjetari, duke ndryshuar kështu idetë dhe emocionet.

Në Shigjetar, Venusi tregon për dashuri dhe aventura, një dëshirë për flirtime dhe zbulimin e situatave të reja. Venusi, nga ky moment, ndihet më pak i dobët dhe shpreh guxim me ndjenja në përgjithësi, kështu që ju duhet të kuptoni më mirë se si ai mund t’ju ndihmojë.

Venusi do të qëndrojë në Shigjetar deri më 5 nëntor.

Të lumtur nga ky fakt do të jenë Dashi, Luani, Demi dhe Shigjetari, shenja që rizbulojnë një dialog të veçantë me Venusin. Përmirësime në marrëdhëniet planetare me Venusin edhe për Ujorin dhe Peshoren.

Për Binjakët, Virgjëreshën dhe Peshqit ky ndryshim nuk do të jetë dhe aq i mirë por këto shenja duhet të përgatiten për sfida. Gaforrja dhe Akrepi duhet të përpiqen të mos lejojnë që një dashuri të bëhet më pak e rëndësishme, më pak intensiv ose aktuale.

Së fundi, Bricjapi merr disa ditë pushim nga fantazia dhe fati duke pritur që Saturni të sjellë dritë dhe entuziazëm përsëri në datën 11.
 
Ne te i ka rene ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.