• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Nga se nuk do te hiqnit dore kurre?

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,450
Likes
1,259
#34
@titan

Sdo hiqja kurre dore nga Zeusi im....
Zeus me duart shtrire drejt qiellit tend te plotefuqishmerise jam.
Te drejtohem ty dhe zotat e Olimpit le te behen xheloz per ne.
Kembanat e shpirtit i kam ngrehur qe me sabah , trute kallup te gjithve ...vetem ti eja prane meje.
Zbrit nga madheshtia jote dhe me Pegasusin e dashurise me merr ne krahet e tu ......te lundrojme neper endrrat e dimensionit tone! lol
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,910
Likes
8,253
Location
127.0.0.1
#38
Kurr sdo hiqja dore nga Ambicia per sukses! ✌️
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,201
Likes
16,268
Age
26
Location
Tiranë
#39
Kurre sdo heq dore se punuari, dhe seluftuari kundra botes.
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,635
Likes
2,770
#40
@titan

Sdo hiqja kurre dore nga Zeusi im....
Zeus me duart shtrire drejt qiellit tend te plotefuqishmerise jam.
Te drejtohem ty dhe zotat e Olimpit le te behen xheloz per ne.
Kembanat e shpirtit i kam ngrehur qe me sabah , trute kallup te gjithve ...vetem ti eja prane meje.
Zbrit nga madheshtia jote dhe me Pegasusin e dashurise me merr ne krahet e tu ......te lundrojme neper endrrat e dimensionit tone! lol
Aferdita ime,
Kur pashe qe me kishe shkruar zemra me ndali nje moment. Mu duke vetja midis enderres dhe reales. Mu desh ta pickoja veten qe ta kuptoj qe nuk jane lojrat e Morfeusit per te ngushelluar zemren time por eshte realiteti i embel.
Per ty do shtroj qiellin me yje, e ta bej rruge ndricuese ne erresiren e kozmosit. Ti hipim Pegasusit dhe te udhetojme drejt pafundesis neper krahet e njeri tjetrit perjetesisht ashtu si bota ska pare e sdo ste shofi ndonjehere...

Si gjithmon i perhumbur per dashurin tende,
Titani