Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nga se nuk do të hiqnit dorë kurrë?

Bore ra dje dhe sot tere diten ice rain.... tani shi sa te duash....;)

Ziliposesh nga koha ketej..;)
 
@titan

Sdo hiqja kurre dore nga Zeusi im....
Zeus me duart shtrire drejt qiellit tend te plotefuqishmerise jam.
Te drejtohem ty dhe zotat e Olimpit le te behen xheloz per ne.
Kembanat e shpirtit i kam ngrehur qe me sabah , trute kallup te gjithve ...vetem ti eja prane meje.
Zbrit nga madheshtia jote dhe me Pegasusin e dashurise me merr ne krahet e tu ......te lundrojme neper endrrat e dimensionit tone! lol
 
Kurre sdo heq dore se punuari, dhe seluftuari kundra botes.
 
@titan

Sdo hiqja kurre dore nga Zeusi im....
Zeus me duart shtrire drejt qiellit tend te plotefuqishmerise jam.
Te drejtohem ty dhe zotat e Olimpit le te behen xheloz per ne.
Kembanat e shpirtit i kam ngrehur qe me sabah , trute kallup te gjithve ...vetem ti eja prane meje.
Zbrit nga madheshtia jote dhe me Pegasusin e dashurise me merr ne krahet e tu ......te lundrojme neper endrrat e dimensionit tone! lol

Aferdita ime,
Kur pashe qe me kishe shkruar zemra me ndali nje moment. Mu duke vetja midis enderres dhe reales. Mu desh ta pickoja veten qe ta kuptoj qe nuk jane lojrat e Morfeusit per te ngushelluar zemren time por eshte realiteti i embel.
Per ty do shtroj qiellin me yje, e ta bej rruge ndricuese ne erresiren e kozmosit. Ti hipim Pegasusit dhe te udhetojme drejt pafundesis neper krahet e njeri tjetrit perjetesisht ashtu si bota ska pare e sdo ste shofi ndonjehere...

Si gjithmon i perhumbur per dashurin tende,
Titani
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.