• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ngjyra qetesuse per te lyer muret ne shtepi.

Universal

Freelance Developer Netedy
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
1,789
Likes
1,607
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Nje tufe ngjyrash shume qetesuse qe rekomandohen per te lyer muret ne shtepi.

Ngjyra muri qetsuse1.Blu green
vlerat e ngjyres
(red)r=172
(green)g=186
(blue)b=161
emily-henderson-fig-house-6-1529598084.jpg

2. Pink Coral
r=219
g=174
b=181
old-brand-new-probably-this-home-tour-1525804109.jpg

3.Mauve
r=171
g=168
b=177
mauve-dining-room.jpg

4.Bezhe(Beige) kafe shume e lehte
r=201
g=193
b=191
k8b7054-1535059420.jpg

5.blu
r=170
g=183
b=217
blue-kitchen.jpg

6.Gri
r=220
g=216
b=213
k8b3087-1535059570.jpg

7.Purple/Lavender(ngjyre manushaqe e lehte)
r=164
g=164
b=175
denise-mcgaha-purple-kitchen-1510699290.jpg

8.Blu-Gri Mix(Liberty Gray)
r=180
g=190
b=191
lee-ann-thornton-sunroom-1117-1509390383.jpg

9.Sage Green
r=172
g=193
b=196
nrm_1423070408-01-hbx-blue-green-wall-tile-de.jpg

10.Off White(ngjyre qe devijon pak nga e bardha dhe shkon krem)
r=227
g=223
b=212
millwork-kitchen.jpg
 

Universal

Freelance Developer Netedy
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
1,789
Likes
1,607
Age
28
Location
127.0.0.1
#2
11.BojeQiell
r=182
g=196
b=209
54c1606d21036_-_07-hbx-white-ikea-bed-0614-s2.jpg

12.Lilac(Nje version i ngjyres manushaqe por me e hapur,me e celur)
r=186
g=189
b=206
hbx090116sikes01.jpg

13.Gri e bute(Soft Grey)
r=161
g=157
b=154
1433453142-gray.jpg

14.Blu Ujore(Blue Sea)
r=214
g=214
b=214
tidewater-kitchen.jpg

Aurori : benseven11 / FSH
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,127
Likes
5,438
#3