• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ngushellime te gjithe tifozave madrilene

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,501
Sot ne mengjes e pashe qe real vs ajax
Kishte dale 1-4
Mos te harrojme qe ajaxi ka qene nji nga fidanishtet me te medhaja te futbollisteve boteror

ca .e thane tjeter po behet si milani im dhe reali
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
3,317
Vetem pastrusit e stadiumit pagun sa krejt klubi i milanit !!!! Mos harro qe kot nuk quhen Mbreterit e Europes !!!! Hala madrid y nada mas
 
Top