Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nicku juaj

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,194
Ç'domethènie ka nicku juaj?
A ndiheni tè dyzuar?
A do donit te ishit si nicku qe vetèquani veten apo realisht jeni ashu?

Nicku im eshte emri im real.
 
I perket periudhes kur isha ne shkolle ne Master
 
Elaa-emri im ariel-nje menyr per te pasur nje karakter te fort si nje mashkull in-my-mind-hyje shpesh né mendime
 
@TheDevil po ti vet e ke treguar se cdmth!

666 Roulette i nje lojes Satanit edhe ne Bibel behet Fjale per nje Nero!
 
Last edited by a moderator:
Nicknamet i kam ven kot, sa per sy e faqe dhe skan te bejn asgje mua apo personalitetin tim!
 
E nisim qe nfillime
2008:
Malvi-the-best Malvi emri i nipit the best me i miri :)
2011:
Mr_Malvi Mr titull rrespekti ndaj Malvi :p
2013:
GaNgStAa tu bo kot si i keq qe 17 vj :p
2015 e mrapa:
Miictel_M7 ose 777 banda e tforteve :p Range noizyt mka kopju 777
Lomii: lom krejt mo ;)
 
2000 - 2011 TuPac^SHaKuR - ishin vitet kur me pelqente jeta rruges degjoja shum tupac sidhe kisha parimin qe ligjet dhe rregullat jan gjithmon per tu thyer. Ashtu si tupac ne muzike ne kto vite ky pseudonim u shnderrua ne KING per shum te apasjonuar pas hacking ku me sukses arriti te depertoje ne shum sisteme(servera) te huaj dhe ministri shqiptare duke marre "Fame" me nje Lajm flash ne nje TV te njohur Ruse.(Te dokumentuara me video). Bashkpunimi me hack/crack te huaj beri qe ky pseudonim te ishte (respected member) ne cdo forum qe ishte i rregjistruar. Gjithashtu Administrator i padiskutushem i (hackforums.al) komunitetit me te madh te hakere shqiptare. (Ka shum per te shtu por mendoj se kryesoret jan then.)
2016 - 2017 x0r - Shkurtimi fjales hax0r fillimisht i perdorur nga dikush tjeter (qe un se dija) por qe do zhduket..
 
Nicku im , lidhur ngushtë me fantazinë :)
Zanë e vogël , që fluturon , dashuron , nevrikoset shpejtë dhe mbron me mish dhe gjak ato që do.
Më përfaqëson fiks.. është dhe filmi me të cilin jam rritur.
 
@Fiore .. Me therriste nje person te cilin e doja shume! E per fat keq nuk jeton me....:(
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.