• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nisur nga përvoja juaj

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
🔹 Pyetja nga salla:
Nëse dikush ju sheh si mentor dhe kërkon të bëhet nxënësi juaj e të mësojë gjithçka që ju dini, cilat do të ishin tri mësimet e para që do t’i mësonit, nisur nga përvoja juaj?! 🤔
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Noah

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
134
Mosha
30
1- Meso nga gabimet e te tjerve.
2- Ki besim ke vetja.
3- Bli shume e shit pak .....
4- Shi ca bej une e mos bej ate qe bej une 🤣🤣🤣
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,271
Location
127.0.0.1
🔹 Pyetja nga salla:
Nëse dikush ju sheh si mentor dhe kërkon të bëhet nxënësi juaj e të mësojë gjithçka që ju dini, cilat do të ishin tri mësimet e para që do t’i mësonit, nisur nga përvoja juaj?! 🤔
Persa i perket profesionit tim:

1: Mos pyet te njejten gje 2 here.
- O e kap me te paren o se kap fare ose e meson sa me kalu rradhen. (Kapja me te paren tregon vullnetin per ta mesuar.)
2: Kurre mos u dorzo
3: Ki durim, qendro pozitiv dhe ruaj qetesine.
 

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë
3 gjëra kam mësuar në ktë jetë.
1.Mos ki frikë.
Nga frika njerëzit humbasin gjërat më të rëndësishme në jetë.
2.Dashuro.
Dashuria është lumturia e njeriut.
Nuk të bëjn të lumtur rrobat,makinat apo lekët.
3.Mos i bëj keq askujt.
Jeta është si puna e faturës së energjis elektrike.
Dikujt i vjen më herët e dikujt më von.
Un në bazë të kto 3 parimeve jetoj.
😆😆😻😻
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Duro
Kundershto
Vepro

Me castin e duhur
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,125
  • Mos U nxito , meso qe te kesh durim
  • Behu i/e zoti/nja e vetes... ki besim ne vetvete, dhe mos u var nga askush.
  • Kur mbyllet nje dere, hapet nje tjeter
 
Top