Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Një copë nga vetja...

Plusbellelavie

🌟dhe ☀️
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
15,287
Dhuratat me te medha qe i kam ber vetes jane:
Te qënurit vetvetja
Autentice
E drejteperdrejte
E vetedijshme per cdo veprim timin sidomos gabimet !
Dhe nder me kryesoret mos pres asgje nga askush .

@Plusbellelavie
 

Aşk

BlacK LoVe
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
18,832
Me ty
Distanca !
Ehhh nga tja nis...
Po flas me skutat me te errta te zemres me ate qe ti i dhe drit....fillove ta lulezoje ashtu sic vetem ti dije ....erdhe pikerisht ateher kur mendoja qe sdo doja me dike kur isha e fokusuar vetem diku ....e sa bukur ashtu ne te dy ❤🥰 kaluam shum sprova ,budalliqe ,bom shum marrezira ,aventura e fjal e veprime pafund qe ishin plot jet nje ngjyr ne jeten time nje piktur qe korrniza ishe vetem ti ❤ ajo dashuri qe me falje sinqeritet ...perkushtim kishte vetem nje emer ...kurr sdo te harroj e kur fryma tme ndal ty do tpermend ❤ sa bukur ta deegjoja kete fjal e then nga ty ...nga korrniza qe ndryshoj jeten time me duaj ....ashtu cdo dit ndryshe 🥰 sepse kshu jemi ne unik 🥳🥳🥳
 

Mignonne

S.E.N.T.??
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
16,069
E dashur vetja ime, nese me shikon qe e perballoj dhimbjen nuk do te thote qe dhe e meritoj ate😜 prandaj veje cik kemben ne frena he te keqen.🙈🙈
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,279
Ai që të këshillon nuk duhet medoemos të jetë i përkryer. Ai mund të të ofrojë diçka që të mungon.

241995679_342037971045689_736067454703541962_n.jpg
 

Gidion.

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 6, 2021
Mesazhe
232
"..do të vuaja urie, në blu dhe në të zi do të nxihesha,
do zvarritesha për ty përgjatë gjithë rrugës,
nuk ka asgjë, të cilën nuk do ta bëja për ty,
që të ndjesh dashurinë time.."

[ Edvin Shvarc ]33a787341827eb9bed563bbfdea6909e.jpg
 

Aşk

BlacK LoVe
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
18,832
...

I dua sytë e tu!

Kur ma shpojnë mendjen për një sekondë.

Dhe fuqishëm para gjithë botës deklarojnë..:

" Ti je vetëm imja..."
 

Plusbellelavie

🌟dhe ☀️
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
15,287
E di Pse nuk dua te martohem me asnje e as me ty ? Sepse nuk dua te ta marr lirine . As te lejoj ta marresh timen . Sepse ne jemi shpirtra te lire dhe rrugetimet tona nuk do ndahen kurre . Flas gjithmone per rrugetimin e shpirtit.
Pa liri je si pa oksigjen?
a do mund te shihja ne ate gjendje ?
a do mund tme shihje ashtu?
jamais . Burgu nuk Eshte ber per karakterin ton. Ne duam independencen , lirine pa imponime e kufizime.
Atehere vazhdo rrugetimin e ne piken me te larget do te près ashtu si shikimet tona qe vrasin cdo sfide .

t’es le meilleur ? Non ! E bukur Eshte Liria qe i falim njeri tjetrit.
Eja me perqafo tani …..

View attachment 123513

@Plusbellelavie
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,279
Pablo Neruda- GJITHMONË

Unë nuk jam xheloz
i kohës kur nuk më kishe.

Eja me një burrë
pas supeve të tua,
eja me njëqind burra nëpër flokët e tua,
eja me një mijë burra midis zemrës dhe këmbëve të tua,
eja si një lumë
i fryrë përmbytshëm
që gjen detin e tërbuar,
shkumbën e përjetshme, kohën!

Silli të gjithë
këtu ku po të pres ty;
ne gjithmonë do të jemi vetëm,
ne gjithmonë do të jemi unë dhe ti
të vetëm mbi tokë,
për t’ia filluar jetës nga e para!

(Në shqip: Elida Buçpapaj)
 
  • Pëlqej
Reactions: Mia

Gidion.

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 6, 2021
Mesazhe
232
"..u prisha me një britmë të mprehtë, me nyjet e gishtave të zbardhur nga shtrëngimi fortë i jastëkut, ndërsa vithet shtyheshin drejt dorës së tij pa provuar kurrfarë turpi ose druajtjeje.."

[ Sylvia Day ]FB_IMG_1634842042569.jpg
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,279
118824554_1614806905350408_4994251883170779721_n.jpg
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,279
101038994_1526064937557939_343140171526438912_n.jpg
 

Gidion.

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 6, 2021
Mesazhe
232
"..e adhuroja mënyrën se si më puthte, sikur po çmëndej.."

[ Sylvia Day ]FB_IMG_1634921087244.jpg
 

Dëbora

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 26, 2020
Mesazhe
7,189
Ja, ra mbrëmja. Ti s’je më.
Ku ke shkuar? Unë s’e di.
Ne u prishëm për hiçgjë,
edhe gjatë do mbajmë mëri.
Do harrohen telefonat,
nëpër pellgje sytë do na thahen.
Si prelud do bjerë nga qielli,
një dëborë… kristal i bardhë.

Dhe kështu, gjersa një ditë,
të na thotë jeta ne: Harro!
Do të mbesim anonimë,
do të jemi ne përemra,
Unë “Ai” dhe ti “Ajo”.
Mbi ne ra ndarja si një dëborë,
mbuloi gjithçka: puthjet dhe fjalët.
Dhe vitet shkuan dalngadalë,
ujrat u ndotën, lumejtë u thanë.

Por, qaramanë, jo, s’do të bëhemi,
se na u thye ëndrra ty dhe mua.
Ndonjë ditë nëpër botë,
sytë tanë kur të takohen,
s’do të ketë urrejtje brenda

T. K.

CF6EE682-F66D-4480-B2BB-6F4558501398.jpeg
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja