Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Një copë nga vetja...

Aşk

BlacK LoVe
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
18,832
Ndonjeher....e vetmja gje qe duam eshte koha !
Por me kohen kuptojme qe kemi humbur shum gjera ...jo cdo gje eshte sic duket e jo sic duken jan gjerat...pse vall kjo bot me ligesi..duke e par tjr qoft sadopak lumturi i pelqen te trazoj ujerat ato ujera qe ndoshta jan krijuar nga lotet e nje dashurie qe skishte me ndjenja nje dashuri qe ndoshta lufton shum qe te jen bashke e pikerisht ateher kur ti shikon lumturin e dikujt tjeter kush dreqin je ti te japesh mendime kush je ti tflasesh per jeten e dikujt kur jeta jote eshte nje fundurrinehhhh
Cte them asgje ska me kuptim ...
Ecim me kohen pa ja ditur kuptimin e dorzohemi.....se skemi me koh......


Ps :)
E huazuar.....😎
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275
Ka dy arsye pse nuk iu besojmë njerëzve:
E para: Sepse nuk i njohim.
E dyta: Sepse ne i njohim mirë.
 

Gidion.

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 6, 2021
Mesazhe
232
"..ti do të vish, prapë do të vish,
nga udha ku je nisur,
po flokët më s'do të t'i shprish,
ashtu si t'i kam shprishur.

në gjoksin tim që digjet zjarr,
do rrish pa bërë zë,
po unë prape si fillestar,
s'di do të të puth më.

do desha të isha prapë me ty,
si viteve që s'kthehen,
që kur të shihemi sy në sy,
të skuqem e të dehem.

pra, bëmë në ëndërr të të shoh,
dhe hidhmë në mendim,
që kurrë fundin mos e njoh,
siç njoh fillimin tim.."

[ Koçi Petriti ]f97ea72a1c5e17cb0f6ed73fd73214f3.jpg
 

Dëbora

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 26, 2020
Mesazhe
7,189
Ata që dashurojnë
ose nuk dyshojnë
asgjë ose
dyshojnë

gjithçka

HDB

1635966076861.jpeg
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275
Ora 11:48, kryt pom dhem
Spom zinet veni ni ven
Jo qe kom diqka a naj sen
Po ni menim rahat spom len

Po spom intereson ne anen tjeter
Se problemet smaten me meter
Diqka qa o teper, mbetet teper
Ato mesin n'kry, nuk qiten n'leter

Sa te kem shneten mir o puna
Mos t'ankohmi palidhje, Zot runa
Se cdo sen n'ket bote ka zgjidhje

Mjafton vetem me e pas ti nje lidhje
Me Zotin !
Mendime t'çastit
 

Ablla

Αιρκαμ όπα ςυολο ιακ αλό άλακ;
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
5,060
Unë kurrë nuk i kam kërkuar njeriu.
të më mjekojë plagët....ose të më zgjidhë problemet.
Por kërkova që të mos i zgjeroja edhe më shumë ato plagë. Të mos mi thërrmojnë dhe ato grimca të mbetura nga zemra ime. Kërkova thjeshtë të jenë pranë meje, të më donin e ndjenin me zemër.
Sepse vetem kështu, do të kisha një vend ku do të ndihesha...”E mbrojtur" ❤
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275
Jeta me shume sprova ama une nuk u rrzova
U qova shpejt, humbjen kurre se pranova
Deshtova shume here po suksesin e arrita
Prita shume prej tjerve po asnihere se dita
Se...
Nuk t'vyn kraht e dikujt tjeter, kur i ki dy kraht e tu
S'bon me rru qa thojne tjert, ron s'ki nevoje me qu
Merri senet avash avash, kingji kshtu bohet dash
Per me ja ndreq vetit tripin, s'kom nevoje per hashashK.S.

22:55 PM Prishtine 2021
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275
@Opus

Shqip heren tjeter, flm
 

Plusbellelavie

🌟dhe ☀️
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
15,264
Ai ishte shume i papare me femrat. Ajo ishte flirtuese e mire Por jo tradhtare .
Ai shume Koke forte dhe i embel
Ajo me keq Se ai Por dhe dominuese .
Te dy fort , teper te ngjashem, teper te paparishikueshem
Ajo teper e palekundur ai e kunderta e saj pavaresisht se cfare justifikon.
a duhet valle ajo ti jap nje shanc atij qe ta bindi per ato qe ai i shpreh ?
Sepse ai thot qe e adhuron forcen e saj .
Po ne fakt ajo e don shume veten pavaresishte se Edhe ate e ka shume per zemer Por zenkat e ndonjehere mosbesimi ndaj tij e ben ta largoje.
Sidoqoft te dy e din qe e kan dobesi njeri tjetrin dhe qe kurr nuk do ket nje te trete te jet aq i ngjashem .
Ne fakt ata jan si vala dhe shkembi qe nuk rrin dot kurre pa njeri tjetrin….

Moment réfléktimi !

@Plusbellelavie
 

Opus

Singëll -Beqar 🤪
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
4,726
@Liber8 per ke profile e pv flet ? Ishte mesazh per ketu ,shfaqe prap po ke mundesi
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,275
Pse duhet me ndodhe 1 katastrofe, per mu pa humanizmi dhe dashnia ?
Pse duhet me prit dikon me ndrru jete, per mi qu harq te shpia
Pse presim dikush tjeter ndihmes me ja bo sefte, tani na mas tyne
E kryme o kjo pune tash vlla ama nuk shkon gjithe me t'shtyme
Deri kur me vazhdu na kshtu, me prit rixhe
Deri kur ndihmen me e llogarit si ndihme pernime
Pe nuk lshojme hiQ kur o puna te parja e fama
Mvjen keq shume, gjithmone kan djeg fjalt e rana

27 nentor, 2019
 

Ablla

Αιρκαμ όπα ςυολο ιακ αλό άλακ;
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
5,060
Shpesh më ndodh të ulem kembëkryq në zemër e të rri orë të tëra e të çmallem me ty.
Aty dhe veten harroj, si gjithmonë kur bëhet fjalë për Ty.
 

Plusbellelavie

🌟dhe ☀️
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
15,264
Nese do tme Besh per vête me bej te buzeqesh sepse kam kuptuar qe Eshte e vetmja gje qe deshiroj .
kam kuptuar gjithashtu qe buzeqeshja sheron cdo dhimbje .
Sepse un dua qe ti te jesh arsyeja e buzeseshjes time duke me par ne sy…

View attachment 129237
@Plusbellelavie
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja