Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje ide nga ju?

U

Universal

Guest
Pershendetje..

Do doja mendimin tuaj rreth nje dhurate qe kam deshire ti bej nje personi shume te afert, nuk eshte e dashur po dicka familjare, nese keni ndonje ide, cdo sugjerim eshte i mirepritur dhe dhurata eshte per femer gjithmone.
 
Lidhje familjare mendoj se gjeja me e bukur do ishte nje ose disa momente te bukura te fotografuara ti mblidhje se bashku :) esht nje dhurat qe e kam bere vet :)
 
Ka shume....

Sonntagsbrunch für 2
Wellnes vec per ate ose te mer edhe dike
Nje darke ne anije
Bodyflying
Ndonje Moment ku jeni bashk shembull foto dhe mundesh ti japesh nje Touch personal etj. Etj :)
 
mendimi im eshte qe ti beni nje dhurate te personalizuar, prsh nje bluze qe eshte fotoja e ju te dyve aty :)
 
Pemë të personalizuar (pema e jetës).
Çdo degë me data të rëndësishme për lidhjen tuaj ( nuk kam ide është për të dashurën , ndonjë mike ose pjesë e familjes ), si data kur jeni njohur , kur jeni bërë çift , data e diplomimit , e shoqëruar me ndonjë detaj nga vendi ku ka ndodhur.
Personalisht , kështu do e bëja. :)
 
Dhuratat per te afermit gjithmone jane dilematike. Une te sugjeroj ti lesh zarfin me shumen simbolike sepse eshte me e drejta e mundshme pasi personi ne fjale mund ti beje vetes dhuraten qe do ...asnje nuk i refuzon zarfet ka apo nuk ka vlere monetare:)
 
Dhurata né eshte ber me zemer sado simbolike qoft perher pelqehet.
 
Flm po perfundimi ishte te vlera monetare :p
Pse kte zgjidhje? Mua po t ma bente dikush kte nuk do m plq fare. Kishe plot ide dhe mundesi, Prsh ajo e bashkimit te fotove, mund ti beje nje jewelry te personalizuar ose ose pse jo iPhone e fundit :)

Gjithsesi sa fute ke zarfi lol :p
 
Atëherë , meqë paska qenë e gjitha tek parat , vetëm dhuratë që nuk quhet.
Dhurata , është detaj , e ndjerë , e menduar , me përkushtim dmth :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.