Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

“Një lajm i mirë vjen në punë”, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,951
Dashi

Në dashuri ata që janë vetëm prej kohësh nuk duan të angazhohen dhe besojnë se po ia dalin mirë. Ndoshta ju kënaqeni me një histori seksuale të rastësishme, për një natë, por a nuk do të ishte më mirë të kishit pranë jush dikë që ju doni?

Demi



Në dashuri ekziston mundësia e dialogut. Kohët e fundit nuk kanë munguar diskutimet, por ka ardhur koha të gjendet një pikë takimi dhe të sqaroheni. Një lajm i mirë vjen në punë, mund të merrni një propozim joshëse

Binjakët

Shtyni dhe tërhiqni me Luanin dhe Shigjetarin, në dashuri. Në punë, nëse keni angazhime për të vazhduar, mos e zvarritni dhe nëse është e mundur mbyllni gjithçka brenda gjysmë muaji.

Gaforrja

Ata që janë vetëm prej kohësh mund të marrin një dashuri të papritur me shikim të parë. Ato lajme që papritur ju bëjnë ditën më të bukur. Me pak fjalë, ndjenjat janë kthyer më në fund si protagoniste

Luani

E mërkurë disonanca e Venusit dhe e Diellit ftojnë kujdes. Nga pasditja më në fund mund të rikuperoni dhe të filloni përsëri, është koha të përveshni mëngët.

Virgjëresha

Dita shkon me lëvizje të ngadalta, jo gjithçka po shkon në rrugën e duhur. Keni shumë gjëra për të bërë dhe lodhja ndihet, por duhet të rezistoni. Në punë, nga ana tjetër, duhet t’i riktheheni lojës dhe të bëni diçka të re.

Peshorja

Të dashura e kësaj shenje pasditja do jetë shumë më e mirë se mëngjesi. Mos u nxitoni për vendimet që merrni. Më mirë të mendoni me qetësi. Në punë, mund të jetë një kohë e mirë për të folur me një mbikëqyrës ose për të bërë kërkesa.

Akrepi

Do të jeni në një tension të tepërt me partnerin. Ndoshta jo gjithçka ka shkuar aq larg sa do të kishit dashur, por mos u dëshpëroni. Njohuri të mira në punë, lajme interesante po vijnë. Provoni të tregoni vlerën tuaj.

Shigjetari

Shmangni polemika të panevojshme, të cilat ju rrezikojnë vetëm t’ju bëjnë të grindeni me ata që ju rrethojnë. Hëna në kundërshti ju fton të bëni kujdes. Do të vijnë kohë më të mira.

Bricjapi

Në dashuri po përjetoni një fazë rikuperimi pas ditësh stresi dhe tensioni. Mundësia për të ndrequr një marrëdhënie, qoftë edhe në kontekstin e miqësisë. Në punë, nga ana tjetër, nëse keni një aktivitet të pavarur, mund të fitoni diçka më shumë.

Ujori

E mërkurë në dashuri janë të mundshme disa grindje të vogla. Kini kujdes të mos thoni disa fjalë të tepërta, që mund ta bëjnë partnerin tuaj të pakënaqur. Përdorni diplomacinë për të bërë paqe.

Peshqit

Në dashuri nëse ka një person që ju pëlqen, dilni përpara. Çfarë keni për të humbur? Rruga juaj është “e shtruar” me qëllime dhe intuitë të mirë, prandaj nuk keni asnjë pengesë në horizont. /
 
Titulli thote per punen dhe ky flet per zeks ?
Roskopo paske dhe ti mungesa me duket,
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.