Nje lule per ty...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opus

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
367
@Sara aman thuaji kesaj shoqes qe shpullat jane per femrat dhe te mos vazhdoje nga ofendimet 😂😂 Qello me grrusht here tjeter zonja @Tsoupi 😉
 
Top