Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Nje lule per... ?

Zap

NEVER GIVE UP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 26, 2018
Mesazhe
3,171
Pëlqime
3,057
Pikë
113
Nuk e di a egzisto kjo tema!
Sot do dhuroj nga nje lule per t’gjitha gocat e forumit , arushin do ja dhuroj tupsit dhe zemren do ja dhuroj dupsit 🌹
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,139
Pëlqime
11,120
Pikë
113
Nuk e di a egzisto kjo tema!
Sot do dhuroj nga nje lule per t’gjitha gocat e forumit , arushin do ja dhuroj tupsit dhe zemren do ja dhuroj dupsit 🌹
Kujdes me dupsat ti ee🤣
 

Frida.

Ça do?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 6, 2019
Mesazhe
6,043
Pëlqime
6,775
Pikë
113
Location
Diku
Do shkoj me ble vet nje arush. U pa puna . Po kam turp 😭😭😭
 

Noah

🤨Nuk eshte sic duket, eshte me keq 🤨
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
5,199
Pëlqime
6,762
Pikë
113
Location
Gjithandej
Per veten time se nuk me ka dhen kurr njeri 😔😔
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top