Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje mendim...

por ne shume raste i kemi vlersu kur i kemi pas afer dhe ne kembim kemi marr 0 dhe zero ne plot kuptimine fjales , zero sinqeritet , zero respekt e me e rendisishmja zero pelqim ose dashuri nga ajo qe kane thene qe ndjejn...Gjate gjithe kohes ka qene nje shtirje nga ana e pales tjeter :) e kur ste kane te kerkojn por prap thj per te mbush disa minuta sepse nk kan ca te bejn ose i ka lene ishi :) ahh sa keq kur sta dine vleren :( ... do vije ndoshta nje dite qe prap do kthehet si dukur por zdo jete me i njejti kthim ;) fatkqesishte . kur nk me vleresove kur me kishe tashme vazhdo rrugen qe ke nis :)
 
Une mendoj qe jemi te fiksuar prane te tille njerezish;) jo se i duam.
Me ka ndodhur te dua dike pasi eshte larguar,kam pasur frike te jem vetem.
Kur mesohesh me pranine e dikujt eshte veshtire te pranosh ikjen e tij/saj.
 
You never know what you've got till it's gone
 
Humbin ......ato e dine psene nuk e kerkoj kurre
 
Akkkhhhhhhhh
Si s’kam nji grusht te forte
e ti bi malit qe sbazane!!!
 
Dielli lind te pe gjithe njesoj, nese nuk te bie mos rri ne hije por ndrysho kendveshtrim☺️
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.