Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

nje mundesi te dyte.

opinion jot e respektoj por te bej me dije nuk I kam qef filmat vizatimor.nese mund te te pyes ku ishte ketu lidhja me filmat vizatimo?

Sepse pyetja që po bën është jasht konceptit të realitetit, i bie nëse halla do kishte ashtu do i thoshin dajë..
 
Sepse pyetja që po bën është jasht konceptit të realitetit, i bie nëse halla do kishte ashtu do i thoshin dajë..
ketu je komplet out
ate qe unn po thoja ishte ka druar jet nje personi I afer per muaa unn nuk munda te ishaa aty pran nese jeta do me jepte nje mundesi te pakten te isha aty pran ti mbaja doren ne frymen e fundit.kjo nuk eshte film vizatimor por nje kerkese humane qe nje njeri nese nese do I I jepej nje mundesi e dyt do e bente
 
ketu je komplet out
ate qe unn po thoja ishte ka druar jet nje personi I afer per muaa unn nuk munda te ishaa aty pran nese jeta do me jepte nje mundesi te pakten te isha aty pran ti mbaja doren ne frymen e fundit.kjo nuk eshte film vizatimor por nje kerkese humane qe nje njeri nese nese do I I jepej nje mundesi e dyt do e bente

Ndjesë për humbjen tënde, me sa duket nuk kam qenë fort i vëmendshëm.

Personalisht jam tip që nuk dal dot jasht realitetit dhe e dimë që mundësi të tilla nuk ndodhin.
 
Ndjesë për humbjen tënde, me sa duket nuk kam qenë fort i vëmendshëm.

Personalisht jam tip që nuk dal dot jasht realitetit dhe e dimë që mundësi të tilla nuk ndodhin.
flm
nuk ka gje e dim qe nuk ekziston subrealja por te pakten e ne gjera te vogla jeta na jep ne menyren e saj nje mundesi jo gjithnje
 
Ne kete moment sic jam, sdo doja te ndryshoja asgje, te ktheja asgje mbrapsht.
Cdo gje qe kam ber, e kam vet me vetedije.
Te pranoj veprimet e mia dhe te jetoj momentin.
 
Mundesi te dyte ne nje lidhje ajo kurre po diçka eshte thyer dhe po u ngjit duket shenja
 
Të japësh një mundësi të dytë dikuj dmth ja jep rastin tët lëndoj prap.
 
Mundesi e dyte eshte sikur ti biesh vetes me pellembe ....thone zoti fal ...zoti jep mundesi .....normal qe une se bej sepse fundja nuk jam zoti
 
Varet per cfare jepet nje mundesi e dyte. Nese behet fjale per familjen ( gjakun) ekziston. Nese behet fjale mer tashuricka sjap . Sdi a jam ne teme .
 
Varet per cfare jepet nje mundesi e dyte. Nese behet fjale per familjen ( gjakun) ekziston. Nese behet fjale mer tashuricka sjap . Sdi a jam ne teme .
mundesi per gjithcka jo per tashurickss miii por ne pergjithsi ne jete?????
 
Mundesi e dyte eshte sikur ti biesh vetes me pellembe ....thone zoti fal ...zoti jep mundesi .....normal qe une se bej sepse fundja nuk jam zoti
Po ca eshte hera?
 
Po ca eshte hera?

E kisha ne sensin e zotit qe besojne njerezit

Dhe per Hera lexo ....ska falur kurre ...por ka marre hak gjithmone
 
mundesi per gjithcka jo per tashurickss miii por ne pergjithsi ne jete?????
Atehere njeriut i jepet gjithmone nje mundesi e dyte ne jete . Sepse mund te gaboj/me.
Ama nuk duhet marre toléranca per dobesi ndaj jam e kujdesshme per ke behet fjale . Derisa un eci me bindjen Qe perfektesia nuk ekziston i bie qe duhet te jap mundesi te dyta.
Dy ama jo tre .:p

???????? ty drite dielli ??
 
Atehere njeriut i jepet gjithmone nje mundesi e dyte ne jete . Sepse mund te gaboj/me.
Ama nuk duhet marre toléranca per dobesi ndaj jam e kujdesshme per ke behet fjale . Derisa un eci me bindjen Qe perfektesia nuk ekziston i bie qe duhet te jap mundesi te dyta.
Dy ama jo tre .:p

???????? ty drite dielli ??
????????????
 
ca asht kjo mundesia e dyte,

po ka edhe te treta, njeri tenton gjithmone .....

apo cikat ketu e kane limitu vetem tek lidhjet;)

Djali te jap vetem nje shans :lolx:

Nuk asht ceshtje mundesish se sa ceshtje rritje, ndertimi, botekuptimi...;)
 
ca asht kjo mundesia e dyte,

po ka edhe te treta, njeri tenton gjithmone .....

apo cikat ketu e kane limitu vetem tek lidhjet;)

Djali te jap vetem nje shans :lolx:

Nuk asht ceshtje mundesish se sa ceshtje rritje, ndertimi, botekuptimi...;)
Ncuq te treta nuk ka se behet rruge o cun. ?
Flas ne pergjithsi jo vetem ne lidhje .
P.s nuk mbaj pergjegjsi per cikat e tjera .??

mjesi burr . Fjete mire ? ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.