Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

nje mundesi te dyte.

Dikujt mund ti japesh 1001 mundesi por parape gabimin e njejte do bej ?
 
  • Pëlqej
Reactions: Mia
kam nje problem shendetsore
deri shum koh me pare nuk kisha asnje mundesi te dyt tani ka lind nje fije shpresa nje mundesi e dyt sa do realizohet se di por lavdi zotit qe ekziston mundesia e dyt qe na jepett?????
Çdo sekond që frymon është një mundësi e dytë dhe unë të uroj edhe shumë shumë vite o xhan ?
Jetoje jetën sikur të jetë dita e fundit ??❤️⭐
 
Çdo sekond që frymon është një mundësi e dytë dhe unë të uroj edhe shumë shumë vite o xhan ?
Jetoje jetën sikur të jetë dita e fundit ??❤️⭐
aminn te gjitheeeeeeeeeee cdo njeri meriton mundesi te dyt cdo njerii???????????????
 
Dikur thoja jo por kam ndryshuar mendim.
Çdo kush nga ne meriton mundësira më shumë se 1 herë.
 
un kam dhene nga tre e me shume . por cdo kush nga ne ate karakter ka sado mundesi te japesh i njeti ngelet
 
Mundesi te dyte ne nje lidhje nuk jap
Mundesi te dyte ne jeten time jap
 
Po po
Jap
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.