Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Një nga skenat më të çuditshme ndodh në fushën e ringut të boksierëve

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608


Një boksier ka lënë me gojë hapur jo vetëm kundërshtarin por edhe arbitrit, pasi është larguar nga ringu sapo ka rënë gongu.

Ndërsa të gjithë lojtarët duan të shfrytëzojnë edhe sekondën e fundit për të fituar, boksieri Curtis Harper u largua me dëshirë nga rrethi para se të fillonte etapa e gjashtë e planifikua. Ai u skualifikua menjëherë.

Arbitri Celestino Ruiz shikoi me habi boksierin që u largua qetësisht nga ringu.

Nga ana tjetër, Efe Ajagba mbeti i pamposhtur të premten dhe ai mezi ndërpreu djersën, edhe pse është e dyshimtë se ai do të jetë i kënaqur me atë arritje.

“Ky njeri nuk e respektoi veten, gruan e tij, tifozët dhe mua”, tha arbitri .

Kjo është një nga skenat më të çuditshme në historinë e boksit të regjistruar brenda “The Armory” në Minneapolis, Minnesota.

The post Një nga skenat më të çuditshme ndodh në fushën e ringut të boksierëve appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.