• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Nje Partner i Vertet e Mbrone Gjithmone Parteneren e Tij,dhe Nuk e Demton Kurr Dinjitetin e Saj!!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,108
Mosha
27
Nje burre i vertete eshte mjaft i sigurt per ate qe deshiron.
Nje burre i vertet eshte i ndjeshem dhe vlereson ndjenjat e tij,dhe i shpreh ato...
Thote ate qe ai mendon,sepse e di qe komunikimi esht thelbesor per nje marredhenie.
Nje burre i vertet e di se ju nuk keni fuqi magjike per te menduar se cfare ai mendon,
keshtu qe edhe nese mund te duket perseritese,ai preferon te parandaloje keqardhjen dhe tju thote se,cfare ndjen edhe mendon,por mendohet 2 here para se ta thote ate,sepse e njeh fuqine e fjaleve.
Sepse ai e di qe ndonjihere,sidomos ne momentet e zemerimit,thuhen gjera qe ne realitet nuk mendohen.
Mendimi juaj?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
608
Mosha
31
Nje burre i vertete eshte mjaft i sigurt per ate qe deshiron.
Nje burre i vertet eshte i ndjeshem dhe vlereson ndjenjat e tij,dhe i shpreh ato...
Thote ate qe ai mendon,sepse e di qe komunikimi esht thelbesor ler nje marredhenie.
Nje burre i vertet e di se ju nuk keni fuqi magjike per te menduar se cfare ai mendon,
keshtu qe edhe nese mund te duket perseritese,ai preferon te parandaloje keqardhjen dhe tju thote se,cfare ndjen edhe mendon,por mendohet 2 here lara se ta thote ate,sepse e njeh fuqine e fjaleve.
Sepse ai e di qe ndonjihere,sidomos ne momentet e zemerimit,thuhen gjera qe ne realitet nuk mendohen.
Mendimi juaj?
Po keta jane burrat e vertete.Qe fuqi quajne fuqine e fjales jo te forces.Persa i perket bindshemmerise se tij se femra nuk mund ta lexoj asnjehere,gabohet sepse nje femer e zgjuar e lexon mashkullin qe ne sy.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,108
Mosha
27
Kuptohet qe po,por ama disa gjera ne nuk arrijme ti kapim me te paren tek ata. Sidomos ne momente acarimi.
 

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23
Mesa shohim në vendin tonë më mir të qëndrosh vetëm sesa me nje mashkull ne krah.
Nuk kemi as ku te mbrohemi dhe as ku te ankohemi.
Ne pamje te pare duken te qete te sjellshem/por ne fakt eshte e kunderta.
Me vjen keq per femrat qe vriten/masakrohen/perdhunohen:(:(.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,108
Mosha
27
Jam ok me mendimin tend por shpresojme qe kjo gje te ndryshoj. Edhe pse me hapa shume te ngadalta.
 

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
608
Mosha
31
Meshkuj me probleme mund te hasim kudo,ne Shqiperi,Itali,Greqi e kudo,por ndoshta te ne ka sh faktore qe ndikojne ne menyren e te sjellurit te njerezit dhe sh pak ligje qe funksionojne sepse ligji edukon popullin.I thone nje fjale:pyll pa derra ska
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
1 pyetje per ju femrat ??
Mendoj se dhe seksi i kundert ka gabimet e veta
Por normalisht 1 mashkull i pjekur dhe i dashuruar i di vete sh,mire detyrat e tij

Si e mendoni ju nji Partner IDeal

<< doni te dini si e kerkoj une nji femer reale >>
te JEte Korrekte
E Sinqerte
te m e vleresoje
te me respektoje
te perkujdeset
te jete e gjendshme dhe e gastshme per cdo gje

gjerat e tjera ja rregulloj vete

A i kam une keto gjera ???
Normalisht qe i kam

Vec se ju keni dicka te keqe i ngjani laraskes te gjitha femrat terhiqen pas gjerave qe shkelqejne :D
 

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
608
Mosha
31
Gjithkush kerkon me te miren.Por i dashur Vinjol e di ti qe jemi unik ne llojin tone,prandaj mos pergjitheso sepse ashtu si ka femra te mira,ka dhe meshkuj sh te mire.Do te peelqente ty qe te thoshim per meshkujt :Te gjithe derrat nje turi kane?!Jam e sigurt qe jo.Secili ka synimet ne koke dhe ja arrin,por dhe fati luan rol
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Aman pse kerkoni idealin/en nuk egziston.
Ideali nuk egziston por qendrimi prane njeri tjetrit e respekti + ndjenja per njeri tjeterin i ben ideale

Gjithkush kerkon me te miren.Por i dashur Vinjol e di ti qe jemi unik ne llojin tone,prandaj mos pergjitheso sepse ashtu si ka femra te mira,ka dhe meshkuj sh te mire.Do te peelqente ty qe te thoshim per meshkujt :Te gjithe derrat nje turi kane?!Jam e sigurt qe jo.Secili ka synimet ne koke dhe ja arrin,por dhe fati luan rol

Iva jam dakort me ty nuk jane te gjithe gishtat e droes te jene te gjithe njisoj
sikunder ti nuk sibolizon femrat as une meshkujt
 

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
608
Mosha
31
Ideali nuk egziston por qendrimi prane njeri tjetrit e respekti + ndjenja per njeri tjeterin i ben ideale
Iva jam dakort me ty nuk jane te gjithe gishtat e droes te jene te gjithe njisoj
sikunder ti nuk sibolizon femrat as une meshkujt
Absolutisht qe jo,por ne frazen qe the te gjitha i ngjani laraskes pls korrigjoje se cdo femer do ndihet e fyer
 

Nila

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
287
Mosha
28
asnjeher se besoj ku gjithmon esht genjeshtra mashtrime dhe ke siguri me mashkullin
 
Top