• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Një puthje për..

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,371
Likes
16,480
Age
26
Location
Tiranë
@Dorina ke rradhen sonte te t mbuloj me puthje😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Kush t ka merzit ty ta shtyp si vesh rrushi😘😘😘😘😘😘
😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗🤗😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗🤗💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗🤗😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣💚💙💙😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💔💔💓❤💘💙💚💟💟💟❣❣😍😍😍🤗🤗🤗
 

Erla

Kjo jam un ? te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
Princesha Forumit
Mesazhe
1,935
Likes
4,480
@Dorina ke rradhen sonte te t mbuloj me puthje😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Kush t ka merzit ty ta shtyp si vesh rrushi😘😘😘😘😘😘
Po se kush e ka merzit vrt 😕
Megjithate dhe un e pucccc shum shum....
@Dorina ishalla po tbin nervat dasuli
💋💖💋💖💋💖💋💖💋💋💖💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,371
Likes
16,480
Age
26
Location
Tiranë
Po se kush e ka merzit vrt 😕
Megjithate dhe un e pucccc shum shum....
@Dorina ishalla po tbin nervat dasuli
💋💖💋💖💋💖💋💖💋💋💖💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Yeah
Jam sinqerisht e mërzitme, le ta marin për dobësi kush ta lexojë.
Kiss dhe ty
😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘💞💥💥💥💟💙💚💜💔❤💛💛💛💛💛💛💛💛💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥💥💥💥💥💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋😘😘😘😘
 

Erla

Kjo jam un ? te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
Princesha Forumit
Mesazhe
1,935
Likes
4,480
Yeah
Jam sinqerisht e mërzitme, le ta marin për dobësi kush ta lexojë.
Kiss dhe ty
😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘💞💥💥💥💟💙💚💜💔❤💛💛💛💛💛💛💛💛💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥💥💥💥💥💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋😘😘😘😘
Dasuli po cpo tplas mi kush e mer ktu per dobsi.... vec dobsirat i bojn kto gjona te gjejn rastin
Pucccc dhe buzet vesh me vesh te du.. ti je lokja ime trime
👄💋💘❤💜💛💚💙💟❣💎❣💜💛💚💙💗💖💕💓❤💞💝🖤👄💋👄💋💋💞💝💖💗💕💓❤💓💛💛💙💚💕💖💗💗💋💋👄👄👄💋💋💋💞💝💓❤💘💙💚💚💛💜💕💖💖💗💋💋👄👄👄👄💋💋👄👄👄💗👄👄💋💋💗😍😘😍😘😍😘
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,371
Likes
16,480
Age
26
Location
Tiranë
Po se kush e ka merzit vrt 😕
Megjithate dhe un e pucccc shum shum....
@Dorina ishalla po tbin nervat dasuli
💋💖💋💖💋💖💋💖💋💋💖💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋💖💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Yeah
Jam sinqerisht e mërzitme, le ta marin për dobësi kush ta lexojë.
Kiss dhe ty
😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘💞💥💥💥💟💙💚💜💔❤💛💛💛💛💛💛💛💛💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥💥💥💥💥💜💙💟💌💜💜💕💗💗💖💖🖤💜💜💛💟💙💥💥
Dasuli po cpo tplas mi kush e mer ktu per dobsi.... vec dobsirat i bojn kto gjona te gjejn rastin
Pucccc dhe buzet vesh me vesh te du.. ti je lokja ime trime
👄💋💘❤💜💛💚💙💟❣💎❣💜💛💚💙💗💖💕💓❤💞💝🖤👄💋👄💋💋💞💝💖💗💕💓❤💓💛💛💙💚💕💖💗💗💋💋👄👄👄💋💋💋💞💝💓❤💘💙💚💚💛💜💕💖💖💗💋💋👄👄👄👄💋💋👄👄👄💗👄👄💋💋💗😍😘😍😘😍😘
Oii sa e mil je
Përqaputh
Ke nevoje per nje shpatull?:)
Rroqja me e omël
Gjestet e tua u japin jetë fjalëve:)
Hugs vajza.
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,891
Likes
4,861
Ka ndonji qe ofron puthje pa kthim ??
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,891
Likes
4,861
apapapapa ca i kam kto te dyja @Dorina & @Erla like menjihere postin
po normal kto i kam miket me te vjetra ketu e me te mirat :D
Ec tju puth ju te dyjave te parat
Puc @Erla tek nji faqe
Puccc @Dorina tek te dyja faqet qe ti ike stresi i dites megjithe noizin

erla e kam njoft para teje dorin
hahahaah dhe ty flori te kam
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,371
Likes
16,480
Age
26
Location
Tiranë
apapapapa ca i kam kto te dyja @Dorina & @Erla like menjihere postin
po normal kto i kam miket me te vjetra ketu e me te mirat :D
Ec tju puth ju te dyjave te parat
Puc @Erla tek nji faqe
Puccc @Dorina tek te dyja faqet qe ti ike stresi i dites megjithe noizin

erla e kam njoft para teje dorin
hahahaah dhe ty flori te kam
Flm Vin
Naten:)
Hugs
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,891
Likes
4,861
mire mire ty kam me ti shkul ato rrelat une
vec mos me dalc para
naten ;)
 

Erla

Kjo jam un ? te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
Princesha Forumit
Mesazhe
1,935
Likes
4,480
apapapapa ca i kam kto te dyja @Dorina & @Erla like menjihere postin
po normal kto i kam miket me te vjetra ketu e me te mirat :D
Ec tju puth ju te dyjave te parat
Puc @Erla tek nji faqe
Puccc @Dorina tek te dyja faqet qe ti ike stresi i dites megjithe noizin

erla e kam njoft para teje dorin
hahahaah dhe ty flori te kam
Vini flm lali 😊
Hugsss ty
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,891
Likes
4,861
se cfare dmth Hugs
nji zot i madh e mer vesh dhe @Dorina dhe kjo @Erla te dyja hugs
e ca dmth kjo ??
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,891
Likes
4,861
Flm o zog
rrofsh sa malet e Myzeqese oj @Erla