Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje shkrim qe te ve ne dileme me veten se ku ben pjese si individ :p

un 70% te femrave qe kam pare vizualisht nga chati apo forumi kane qene te bukura, 30% kane qene shume me te bukura se une (si individ se sjam femer :D)
 
Sipas nje sondazhi qe kam lexuar ne lidhje me chatet shkruhej qe 70% e femrave qe futeshin ne chat ishin jo te bukura ndersa 30% ishte pjesa e te bukures .
O nipash kto femnt tona jan tana t’bukura(nqaf e posht) ? t’pershnes ?
 
@InFeRnO pse shan qika jan kinge ne burrat jemi mysybet se thash burra jam i njom akoma
 
Nuk jam hic dakord me statistiken qe eshte vene ne fillim te temes.
99% e femrave futen me tall culon dhe nga keto 98% dashurohen marrezisht brenda 6 muajsh me dike dhe me pas i behen 100% te zhgenjyera dhe hyjne prap me idene e te tallurit te culos, me pak fjale hyjne ne nje rreth vicioz qe pak dalin jashte. :D

tani ju do pyesni per te 1% se cfare ben?
Sinqerisht nuk me rruhet hic per 1%. LOL
 
Nuk jam hic dakord me statistiken qe eshte vene ne fillim te temes.
99% e femrave futen me tall culon dhe nga keto 98% dashurohen marrezisht brenda 6 muajsh me dike dhe me pas i behen 100% te zhgenjyera dhe hyjne prap me idene e te tallurit te culos, me pak fjale hyjne ne nje rreth vicioz qe pak dalin jashte. :D

tani ju do pyesni per te 1% se cfare ben?
Sinqerisht nuk me rruhet hic per 1%. LOL
Dor me nji ke ky 1% hyjn te djegurit e chatit ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.