Njerez Fallco! Pse? Çfare fitojne?

Five

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
3
Mosha
31
Asgje nuk fitohet, per mendimin tim te tille persona thjesht mund te marrin nje kenaqesi te momentit te cilen nuk mund ta ndajne me askend!
Populli thote: mungesa e theksuar e vetbesimit dhe shfrytezimi nga te trete ne te shkuaren i detyron njerezit te jene fallco ne me shume se 60% te perditshmerise se tyre.
I Agree! You?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,532
Ka vend ne kete grimce te universit qe e bejne me ngjyra ,pervec ngjyrave te dhuruar me plot bujari nga rastesia,krijuesi, sido qe ta quani.

Larmishmeria qendron ne secilen trup,,,,,,,,,,,, levizes!
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
9,474
Mosha
35
Location
Space
Mire se vjen dhe qendrim te gjate 😂
 

Perseus

Llogari e mbyllur!
ANETAR ✓
Mesazhe
367
Pastaj kur ju thua ky je ti/kjo e mohojne, Personalitet i pesefishte, edhe ne jeten reale se hajt ktu Po u’a bejme hallall.
Ktu u mesuam me njerez qe perkedhelin veten me like.
Perendia I pafte nga lart thuaj!
 

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,532
A


Djalli ta marre,oh,zemra me pikon gjak
Kur shoh se kundra vesit nuk ngrihemi aspak
Dhe nganjehere me vjen aq rende,aq veshtire
Sa t'i braktis te gjithe,t'zhdukem ne erresire.
 

Jetmira

Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
7,862
Location
Askund
Te gjithe fallco jemi;);).
Jemi shembelltyra e njeri-tjetrit.
Si puna e asaj shprehjes popullore(sheh rrushi rrushin).
 
Top