• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Njerez Fallco! Pse? Çfare fitojne?

Five

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
3
Mosha
31
Asgje nuk fitohet, per mendimin tim te tille persona thjesht mund te marrin nje kenaqesi te momentit te cilen nuk mund ta ndajne me askend!
Populli thote: mungesa e theksuar e vetbesimit dhe shfrytezimi nga te trete ne te shkuaren i detyron njerezit te jene fallco ne me shume se 60% te perditshmerise se tyre.
I Agree! You?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,349
Ka vend ne kete grimce te universit qe e bejne me ngjyra ,pervec ngjyrave te dhuruar me plot bujari nga rastesia,krijuesi, sido qe ta quani.

Larmishmeria qendron ne secilen trup,,,,,,,,,,,, levizes!
 

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,621
Mosha
35
Location
Prague
Mire se vjen dhe qendrim te gjate 😂
 

Perseus

Llogari e mbyllur!
ANETAR ✓
Mesazhe
384
Pastaj kur ju thua ky je ti/kjo e mohojne, Personalitet i pesefishte, edhe ne jeten reale se hajt ktu Po u’a bejme hallall.
Ktu u mesuam me njerez qe perkedhelin veten me like.
Perendia I pafte nga lart thuaj!
 

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,349
A


Djalli ta marre,oh,zemra me pikon gjak
Kur shoh se kundra vesit nuk ngrihemi aspak
Dhe nganjehere me vjen aq rende,aq veshtire
Sa t'i braktis te gjithe,t'zhdukem ne erresire.
 
Top