Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Nji derbi pa tifoze a quhet derbi ???

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,700
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Luhet inter - milan sonte
Kush mendoni qe fiton
Vete jam milanist.....
Dhe e di qe ndoshta jam i vetmi ketu
Interista plot plot
Forca milannnnnnnn 64552
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ber89

"Persist until success happens"
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
917
Pëlqime
1,014
Pikë
93
Mosha
31
Luhet inter - milan sonte
Kush mendoni qe fiton
Vete jam milanist.....
Dhe e di qe ndoshta jam i vetmi ketu
Interista plot plot
Forca milannnnnnnn View attachment 64552
Ca te besh vella, gjithe tifozet e interit mbajne mend vetem "tripleten" ne 2010, kaq memorie kane🤣. Ne kemi 100 vjet qe bejme historine e futbollit europian e nuk mburremi. Ky milan qe po ndertohet ka filluar t'i ngjaje atij te Ançelotit, ky 10vjecar do te jete superrrrr💪
 

Chupa_Chups

Παραξενη Κοπελα!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 9, 2020
Mesazhe
901
Pëlqime
1,330
Pikë
93
Mosha
22
Location
Atje ku ju lash.
Ca te besh vella, gjithe tifozet e interit mbajne mend vetem "tripleten" ne 2010, kaq memorie kane🤣. Ne kemi 100 vjet qe bejme historine e futbollit europian e nuk mburremi. Ky milan qe po ndertohet ka filluar t'i ngjaje atij te Ançelotit, ky 10vjecar do te jete superrrrr💪
Ju lumt.
 

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,977
Pëlqime
17,404
Pikë
113
Location
__
Ca te besh vella, gjithe tifozet e interit mbajne mend vetem "tripleten" ne 2010, kaq memorie kane🤣. Ne kemi 100 vjet qe bejme historine e futbollit europian e nuk mburremi. Ky milan qe po ndertohet ka filluar t'i ngjaje atij te Ançelotit, ky 10vjecar do te jete superrrrr💪
Po ju keni ja 3 vjet po ty humb me inter
Milani shyyqr qe rri ne kemb akoma
Sa per kohen me perpara e di se ka qen i fort
Po ka ra shum😁
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
2,273
Pëlqime
2,046
Pikë
113
Derbi esht gjithmone nje derby kshuqe sot me fitore ishalla !!
Forza lotta vincerai , non ti lasceremo mai !
Rossonero per sempre 🔴⚫
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top