Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Njihuni me emoji-t e reja që do t’i shtohen tastierës suaj

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
37,700

Njihuni me emoji-t e reja që do t’i shtohen tastierës suaj​Një fytyrë që dridhet, dy duar shtytëse dhe një zemër e thjeshtë rozë. Këto janë vetëm disa nga emoji-t që do të miratohen këtë shtator.

Përpara Ditës Botërore të Emoji-ve, Emojipedia ka krijuar modele modelesh për çdo emoji kandidat. Ndërsa disa mund që edhe të ndryshojnë, shumica e paraqitur për miratim janë konfirmuar.Përfshirje të tjera në draft listën e ‘Emoji 15.0’ së bashku me ‘Shaking Face’ dhe ‘Pink Heart’ janë Zemra blu e lehtë, Zemra gri, Gomari, Kandili detit, Krëhëri i flokëve dhe një Khanda – simboli i besimit Sikh. Imazhet e Emojipedia të paraqitura më sipër janë vetëm një mënyrë në të cilën mund të duken këto emoji, krijuar nga Shefi i Emoji Design Joshua Jones në Emojipedia. Ky është viti i tetë që ofrojnë modele emoji përpara mbërritjes së tyre zyrtare në tastierën e emoji-t.

Për më tepër, duke qenë se kjo është vetëm një draft listë emoji, çdo emoji mund të ndryshojë përpara miratimit përfundimtar në shtator 2022. Megjithatë, vlen të theksohet se shumica e kandidatëve për draft emoji-t kanë përfunduar të përfshirë në listën përfundimtare gjatë viteve të fundit – duke përfshirë çdo emoji që kemi parë nga draft lista e Emoji 14.0 e vitit të kaluar përpara Ditës Botërore të Emoji 2021.Top Channel
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja