• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Njoftime Falas, Tregti.al

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
U

Universal

Guest
Iniciativa eshte dicka e mire, po ky lloj projekti nuk i mungon tregut.

suksese :)
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1
tregut nuk i mungon asgje. e rendesishme eshte te permbysesh konkurencen!
 
U

Universal

Guest
Pershendetje dhe puna e mbare,

nderkohe ju keni publikuar me sukses tek https://tregti.al
…por shpesh disa funksione dhe teknika qe rrisin rezultatin,
nuk vihen re sa duhet?!

Nga pervoja dime se, vetem te publikosh oferten nuk mjafton...
....jane disa qindra oferta ne dite
dhe pas disa ditesh jane mijera te tjera qe spostojne oferten/njoftimin tim ne fund...
kundrejt ketij rendi, le te shfrytezojme funksionin e rifreskimit, qe oferta te dale sa me larte ne liste dhe data e publikimit te rifreskohet.

Askush nuk e do buken e djeshme!

Funksioni rifresko oferten behet me 1 klik, per me shume kliko https://tregti.al/njoftim/rregullorja-per-njoftime.8/#post-8

Por pervec dates se fresket, a ka mundesi dhe funksione qe rrisin rezultatin?

Ne momentin qe ju do rifreskoni oferten
(nuk ka nevoje ta beni nga e para)
do ju ri-shfaqen shembuj dhe pyetje qe ju ndihmojne per te patur oferta optimale!

Ne vecanti do theksoja forcen e materialeve vizive (foto, logo, video)
A ka njoftimi im te tilla?
A jane ato kualitative?

A e kenaq syrin oferta ime?

...por edhe teksti dhe shpjegimet e bollshme
A rrezatojne ato mirebesim dhe deshiren per te mos fshehur detaje
perballe lexuesit / klientit qe nuk me njeh?

Mos harrojme se qellimi qe e beme njoftimin eshte = te na kontaktojne!
Prandaj edhe pyetjet:
Si ta sjelle te interesuarin deri tek oferta ime?
Si ti bej pershtypje sa me pozitive, kur te futet brenda?
Eshte oferta ime me e mire se te tjerat, te ngjashme?

Per kete ja vlen ti ri-hedhim 1 sy njoftimit qe kemi bere!


Nese keni paqartesi, mos na kurseni!
puna e mbare.
 
U

Universal

Guest
Avantazhet e njoftimit tek tregti.al

Ka shumë mënyra për të njoftuar një ofertë. Nëpërmjet miqve, tregut të caktuar, medias së shkruar, apo internetit. Çdo mënyrë ka veçoritë e saj. A është mënyra më efikase listimi i njoftimeve dhe ofertave në tregti.al?  • Tek tregti.al publikimi i çdo njoftimi apo oferte është FALAS;
  • Tregti.al është një platformë e programuar për menaxhimin e thjeshtë, efikas të njoftimeve dhe ofertave të klasifikuara sipas kategorive;
  • Çdo njoftim apo ofertë e sapo publikuar përhapet automatikisht në rrjetet sociale: Facebook dhe shume shpejte edhe ne platforma te te tjera. Njoftimin tuaj mund ta lexojë një numër shumë i madh përdoruesish në internet, menjëherë sapo publikohet tek tregti.al
  • Tregti.al krijon një audiencë shumë më të madhe se një kategori e caktuar lexuesish, që interesohen vetëm për një prej tyre. P.sh. nëse një përdorues interesohet për makina, mund të lexojë edhe njoftimin tuaj për shitje shtëpie;
  • Tregti.al prezanton cilësisht njoftimin tuaj: çmim i evidentueshëm lehtë, shoqërim me hartë, kontakte, përshkrim i detajuar, prezantim deri në 10 foto, shoqërim edhe me video, etj.;
  • Tregti.al inkurajon diskutimin mes të interesuarve për ofertat që ofrojnë (tek paneli djathtas njoftimit – kontakto postuesin ose nepermjet postimit.);
  • Është një platformë kampione në optimizimin e lartë të njoftimeve, në mënyrë që ato të gjenden thjesht nga çdo “Search Engine”.
Tregti.al është platforma e nevojshme për tregun shqiptar.
 

Desiign

Desinger at www. shpirti. ml
VIP I FORUMIT
Mesazhe
64
Mosha
30
Location
Italy
@Universal Bro pyeta si pronsi kush e ka se webmaster mundet me marr pjese kush do me lejen e pronarit, por tema ishte web faqja juaj e pash edhe seyfert qe kishte pb prandaj pyeta i kujt eshte.
 

UnSeen

UnRealIRCD.HELP
ANETAR ✓
Mesazhe
22
Bashkpunoni me Tregti.al

Nese ju jeni nje webmaster shqiptar dhe mirembani faqen tuaj ne rrjet, nese jeni te interesuar qe te rritni numrin e vizitoreve ne faqen tuaj, ne u ftojme qe te perdorni Tregti.al ne faqen tuaj. Nese ju e beni kete, atehere faqja juaj do te shtohet ne listen e adresave te faqeve qe mbeshtesin portalin tone, qe eshte faqja e hyrjes ne forum. Por perpara se te beni nje kerkese te tille, duhet te njiheni me kushtet tona per perdorimin nga faqja juaj:

Kush mund te bashkepunoje me tregti.al?

- Te gjithe ata administratore faqesh shqiptare qe kane treguar perkushtim dhe seriozitet me punen e tyre. Te gjithe ata shqiptare qe dine te vleresojne bashkepunimin serioz si menyra e vetme per te avancuar interesin e shqiptareve qe vizitojne keto sherbime.

- Te gjithe ata administratore qe kane hapur faqe specifike. Si per shembull, nese ju keni nje faqe te perkushtuar marketingut ju mund te perdorni Tregti.al nga faqja juaj.


Perse duhet te perdorni Tregti.al si sherbim ne faqen tuaj?

- I krijoni mundesi te reja bashkepunimi vetes, duke rene ne kontakt me bordin drejtus. Per te gjithe webmasters shqiptare qe kane bere nje pune serioze me faqet e veta dhe sjellin nje numer te konsiderueshem vizitoresh ne u ofrojme gjithmone njoftime dhe oferta falas!


Jam i interesuar per bashkepunim, si tu kontaktoj?

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne me:
1. Email ne adresen [email protected](preferuar)
2. Mesazh privat ne forum, njerin prej administratoreve.
3. Mesazh ne vazhdim te kesaj teme.

Sa here qe te na kontaktoni, duhet te prezantoheni personalisht dhe te na jepni edhe nje permbledhje te shkurter te faqes tuaj, perse e keni hapur, cfare sherbimesh ofron, cilat jane synimet tuaja per te ardhmen, etj. Njeri prej administratoreve pasi te vizitoje faqen tuaj dhe te konfirmoje qe ju po perdorni tregti.al nga faqja juaj duke respektuar kushtet e mesiperme, do ta shtoje adresen e faqes tuaj ne listen e bashkepuntoreve. Mos harroni qe te jepni informacionin e kontaktimit, preferohet adresa e email.

Ne te ardhmen, me shtimin e rradheve te bashkepuntoreve, ne kemi ndermend te hapim nje forum te vecante privat per ta, ku ju mund te eksploroni mundesi te reja bashkepunimi me njeri-tjetrin. Si administratore te forumit shqiptar, ne jemi te hapur per bashkepunim serioz dhe mirepresim interesimin tuaj.

Me respekt,
Bordi drejtues.
 
Top