Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Njoftimi i Fundit

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
Banned
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
17,948
C’fare do te thote kjo “ Etiketo “ ? Dhe c’fare funksioni ka ?
 

CuF|

Ein Unerfahrener glaubt jedem Wort, aber der Kluge
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 27, 2021
Mesazhe
7,808
C’fare do te thote kjo “ Etiketo “ ? Dhe c’fare funksioni ka ?
Kjo dmth e propozon per mja çu krushqit 😝😝😝
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276
Po edhe ? shqipja nuk eshte gjuha e ime zyrtare .

Eshte e forumit, dhe duhet respektuar. Ti flet anglisht, dikush frengjisht, tjetri greqisht !?

Te lutem, te paralajmerove edhe ne profil, meqe e ke te bllokuar me t'dergu mesazh privat, te paralajmerova edhe me mesazh pasi fshiva postimet ngjuhe te huaj, mos e tepro, mesohu ta respektosh rregulloren, nuk te paralejmeroj me.
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
46,942
Eshte e forumit, dhe duhet respektuar. Ti flet anglisht, dikush frengjisht, tjetri greqisht !?

Te lutem, te paralajmerove edhe ne profil, meqe e ke te bllokuar me t'dergu mesazh privat, te paralajmerova edhe me mesazh pasi fshiva postimet ngjuhe te huaj, mos e tepro, mesohu ta respektosh rregulloren, nuk te paralejmeroj me.
Po me shkrujt shqip mrapsh a lejohet 😛 per mu shkruni edhe kinezçe do mu bonte qefi qe ka te huj 😛 ika ciao sorry po srrim dot pa fut icik hunet 😛
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr