Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nuk mund të bëjnë asgjë pa u lodhur, 5 shenjat më dembele të horoskopit

M

Maybe

Guest
A jeni ndër ata që lodheni në përpjekjen më të vogël? Ndoshta u përkisni atyre shenjave që nuk mund të bëjnë asgjë pa u lodhur, ju jeni një dembel dhe për këtë arsye, sot ne duam t’ju flasim për shenjat që sillen në këtë mënyrë.
coppia-divano-istock.jpg
Nëse jeni kurioz të zbuloni a i përkisni 5 shenjave më dembelë të zodiakut, thjesht duhet të lexoni artikullin tonë.
Dashi
Të lindurit e kësaj shenje janë dembelë nga natyra dhe për këtë arsye ata kurrë nuk duan të bëjnë asgjë. Përfundimisht nëse një zë nga jashtë i thërret ata të urdhërojnë, ata do bëjnë atë që ka të bëjë me shumë përpjekje. Ata pëlqejnë të rrinë kot dhe të flenë për një kohë të gjatë. Por kjo nuk është gjithmonë një gjë e mirë.
Luani
Luani përton të qëndrojë në këmbë, ai shpesh shfrytëzon epërsinë e udhëheqjes së tij për tu lagur ndërsa pret që të tjerët të punojnë për të. Relaksimi, shoqërueshmëria, argëtimi janë mantrat e tij. Megjithatë, ata pëlqejnë të ndjehen të vlerësuar dhe të kënaqur, padyshim që kjo nuk ndodh gjithmonë. Sidomos nëse dikush vëren përtacinë e tyre.
Ujori
Të lindurit e kësaj shenje kanë nevojë të bëjnë shumë përpjekje për të shkuar në punë dhe për të arritur qëllimet e tyre, është shenja klasike që në mëngjes thjesht nuk mund të dalë nga shtrati. Ata përdorin inteligjencën e tyre për të shmangur përpjekjet.
Peshqit
Para të përpiqen, peshqit duhet të gjejnë frymëzim dhe për këtë arsye shpesh përshkruhen si një shenjë shumë e ngadaltë. Por kur bëhet fjalë për të qenë serioz, e gjejnë gjithnjë atë që i motivon.
Akrepi
Përtacia e tij është e lidhur me emocionet. Ata nuk janë në gjendje të merren me problemet që kanë përparësi, sepse shqetësohen shpesh. Ndonjëherë ata i kap depresioni dhe përfundojnë në një dembelizëm të fortë, i cili do të ishte mirë të shmangej.
/Revista Psikologji
 
Peshqit
Para të përpiqen, peshqit duhet të gjejnë frymëzim dhe për këtë arsye shpesh përshkruhen si një shenjë shumë e ngadaltë. Por kur bëhet fjalë për të qenë serioz, e gjejnë gjithnjë atë që i motivon.
Epo ter te kqijat paskan peshqit ?
 
SRZ E KE .....Ok ke te drejt ...Jam dembele :p:pbut UJORI esht shenja me e mir
 
Zonja Beti, ups @Maybe doja t thoja...
Cne me keto temat e horoskopit ti ? :)

Mi trego içik mantrat jam shenja e Luanit! :p
 
Zonja Beti, ups @Maybe doja t thoja...
Cne me keto temat e horoskopit ti ? :)

Mi trego içik mantrat jam shenja e Luanit! :p
Luani
Luani përton të qëndrojë në këmbë, ai shpesh shfrytëzon epërsinë e udhëheqjes së tij për tu lagur ndërsa pret që të tjerët të punojnë për të. Relaksimi, shoqërueshmëria, argëtimi janë mantrat e tij. Megjithatë, ata pëlqejnë të ndjehen të vlerësuar dhe të kënaqur, padyshim që kjo nuk ndodh gjithmonë. Sidomos nëse dikush vëren përtacinë e tyre.
Lexoje ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.