Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nuk pres më ....

Ah cfare teme kjo! Si nuk e kisha pare?
Nuk pres me te marr , nuk pres as te jap, nuk pres te shkembejme e as te bejme sikur i japim njeri tjetrit. Nuk pres as premtime , nuk pres as genjeshtra. Nuk pres asgje ne fakt ... pervecse te me besosh?
 
Nuk pres më të ndrrosh këpucët. E vërteta ec me të njëjtat.
 
Nuk pres me se u be ftoht
 
Ah cfare teme kjo! Si nuk e kisha pare?
Nuk pres me te marr , nuk pres as te jap, nuk pres te shkembejme e as te bejme sikur i japim njeri tjetrit. Nuk pres as premtime , nuk pres as genjeshtra. Nuk pres asgje ne fakt ... pervecse te me besosh?
Sa e bukur kjo ??

Nuk pres më të lexoj të ngjajshme ?
 
  • Dashuri
Reactions:
Nuk pres me t'me zgjoje alarmi, une e zgjoj alarmin :p
 
Nuk pres me dicka te madhe apo dicka te vogel nga jeta, jeta te ofron shum mundesi dhe un i kam shfrytezuar.
Pritja eshte gjeja me e keqe qe mund ti ndodhi dikujt ne jete! Kshuqe mos prisni, koha eshte shum e cmuar per te pritur dicka ose dike!
 
Pse te mos pres, lojrat jane gjithmone te kendshme..?
 
Nuk te pres me ti je kokemushke ...keshtu me thote ?
 
Nuk pres më asgjë, kurrë nuk kam pritur nga askush.
Jam mësuar me veten e kjo me eshte kthyer ne force, ne shume force Elhamdulilah ?❣️
 
Nuk pres te gjithe te me kuptojne , se ata qe me njohin e duan me kuptojne dhe pa folur .
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.