Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

O cuna...

Status
Not open for further replies.

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,723
Pikë
113
Ne fillim qofshi mire njihere
Se vapa e madhe ben te veten

E dyta cne akick te kanali #sherbimet une moj nons


Mire acc os iku. Se normal kshu eshte kur ben reklama per server tjeter. Kur heq akill e zline flodisrave...
Po akick pse u vu
Kot me e dit :)

P.s jam djale i mire ju a kam thene qe ne fillin....
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,629
Pëlqime
18,770
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Alboy kur e tepron ne biseda dhe kur behesh i ngjitur ndodh qe mund te marresh dhe akick.
E ke humbur te drejten qe te kerkosh llogari apo ndihme ne ate dhome ndaj je akick.
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top