O cuna...

Status
Not open for further replies.

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Ne fillim qofshi mire njihere
Se vapa e madhe ben te veten

E dyta cne akick te kanali #sherbimet une moj nons


Mire acc os iku. Se normal kshu eshte kur ben reklama per server tjeter. Kur heq akill e zline flodisrave...
Po akick pse u vu
Kot me e dit :)

P.s jam djale i mire ju a kam thene qe ne fillin....
 

Juno

ALBSYSTEM
Mesazhe
28,909
Alboy kur e tepron ne biseda dhe kur behesh i ngjitur ndodh qe mund te marresh dhe akick.
E ke humbur te drejten qe te kerkosh llogari apo ndihme ne ate dhome ndaj je akick.
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
Top