Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

O se nuk ju kam pyetur,me çfarë numri i zgjidhni makaronat për pastiçe ?

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Jam ne medyshje mes 8 ose 10
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Kur me haet pastice nuk po pyes per nr e makaronave, megjithate le te flasin ekspertet si @The-Cook
 

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2018
Mesazhe
1,594
Pëlqime
949
Pikë
113
Kur me haet pastice nuk po pyes per nr e makaronave, megjithate le te flasin ekspertet si @The-Cook
Lol Vallahit un pervete Spaghetti nr 12 pqs jan Barilla DeCecco 10 perdor standard pastice nuk parabej por po tbeja DeCecco 10 best with any sauce
 
Last edited:

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
Hajde tem hajde...😂😂😂😂😂😂😂😂😂
@Vin13 a ta japim ene nr e recipetave?
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,726
Pëlqime
5,751
Pikë
113
Sa kreative jane bo temat ne kete forum.
Makaronat si i merrni?
Qumshin ku e bleni? Lol
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
Ahahahaahhhahaahahahahahhha yyyyyyt ti damlla
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top