• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Operacionet plastike.

Jeni pro apo kundra operacioneve plastike?

  • Pro

    Votes: 5 83.3%
  • Kundra

    Votes: 1 16.7%

  • Total voters
    6

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,046
Mosha
35
Location
Space
Kirurgjia plastike është një specialitet që përfshin rimodelimin apo ndryshimin e trupit të njeriut. Ndahet në dy kategori, një prej të cilave është ajo kozmetike ose estetike, që është tepër e kërkuar kohët e fundit. Ju personalisht jeni pro apo kundra këtyre ndërhyerjeve? Jepni voten tuaj !
 
Last edited:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Per te zbukuruar aparencen me sakte shenjat ne fytyre etj etj jam pro
Ndersa per silikon jam kunder..
Mka mar malli te meahtes koken gjoksin e nji femre pa ber fiq fiq gjoksi :p
Ka plas silkoni sheshit.. gjoks...buze...by.....
Fiq-fiq ngado.....
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,808
Mosha
27
Kundra totalisht nc nc nc cn.
Kam qen dhe jam kundra sme plq ndoshta kjo ngaqe une nuk i preferoj aspak. Jam tek natyralja.
Ku ka me mire se natyrale ndjehesh e fresket ska dem aspak. I urrej kto qe silikon,botox etj.
Sic ka bo zoti mo si ne trup ene ne fytyr.
+ mendoj se jane te demshme per shendetin. Dhe sdo keshilloja askend per kte pjes.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Kundra totalisht nc nc nc cn.
Kam qen dhe jam kundra sme plq ndoshta kjo ngaqe une nuk i preferoj aspak. Jam tek natyralja.
Ku ka me mire se natyrale ndjehesh e fresket ska dem aspak. I urrej kto qe silikon,botox etj.
Sic ka bo zoti mo si ne trup ene ne fytyr.
+ mendoj se jane te demshme per shendetin. Dhe sdo keshilloja askend per kte pjes.

Jo po thuji ta marin vesh. :)
 

Mosuhallakat

NEVER GIVE UP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,027
Ska femra te shemtuara;)
Por ka meshkuj te verber:D.
Sa per temen kundra.
Cdo femer eshte e bukur ashtu sic e fali natyra.
e vertet , ka femna te bukura ose ma pak te bukura 😅sa i perket temes sjam kunder per nderhyrjet estetike per dicka qe e kane kompleks noj drejtim hune , veshi a ku ta di un 😂 po sjam pro nderhyrjeve tek pjest e ndjeshme te trupit apo heqjeve tbrive 😡😡
 

DILARA

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
115
Mosha
25
Kirurgjia plastike është një specialitet që përfshin rimodelimin apo ndryshimin e trupit të njeriut. Ndahet në dy kategori, një prej të cilave është ajo kozmetike ose estetike, që është tepër e kërkuar kohët e fundit. Ju personalisht jeni pro apo kundra këtyre ndërhyerjeve? Jepni voten tuaj !
Nese esht dicka qe vertet te ben jeten e veshtir jam pro,ama vetem per zbukurim,jam kunder,smund te luftosh me vitet dhe kohen,esht proces natyral plakja,po ne ket koh njerzit duan te jetojn me shum per dukje se per veten,mos u beni viktima te kopertinave,por ne te njejten koh mos abuzojm me shendetin,nese kemi kujdes ushqimin dhe te levizim mjaftueshem,kjo bukur mir te mban ne form.😍
 
Top