• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Operacionet plastike.

Jeni pro apo kundra operacioneve plastike?

• Pro

Votes: 3 75.0%
  • Kundra

Votes: 1 25.0%

• Total voters
    4

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,564
Kirurgjia plastike është një specialitet që përfshin rimodelimin apo ndryshimin e trupit të njeriut. Ndahet në dy kategori, një prej të cilave është ajo kozmetike ose estetike, që është tepër e kërkuar kohët e fundit. Ju personalisht jeni pro apo kundra këtyre ndërhyerjeve? Jepni voten tuaj !

Last edited:

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,127
Per te zbukuruar aparencen me sakte shenjat ne fytyre etj etj jam pro
Ndersa per silikon jam kunder..
Mka mar malli te meahtes koken gjoksin e nji femre pa ber fiq fiq gjoksi :p
Ka plas silkoni sheshit.. gjoks...buze...by.....
Fiq-fiq ngado.....

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,045
Kundra totalisht nc nc nc cn.
Kam qen dhe jam kundra sme plq ndoshta kjo ngaqe une nuk i preferoj aspak. Jam tek natyralja.
Ku ka me mire se natyrale ndjehesh e fresket ska dem aspak. I urrej kto qe silikon,botox etj.
Sic ka bo zoti mo si ne trup ene ne fytyr.
+ mendoj se jane te demshme per shendetin. Dhe sdo keshilloja askend per kte pjes.

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,127
Kundra totalisht nc nc nc cn.
Kam qen dhe jam kundra sme plq ndoshta kjo ngaqe une nuk i preferoj aspak. Jam tek natyralja.
Ku ka me mire se natyrale ndjehesh e fresket ska dem aspak. I urrej kto qe silikon,botox etj.
Sic ka bo zoti mo si ne trup ene ne fytyr.
+ mendoj se jane te demshme per shendetin. Dhe sdo keshilloja askend per kte pjes.

Jo po thuji ta marin vesh. :)