Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Operacionet plastike!! Pro/ kundër?

Kunder, jane bere te gjitha nje marke?
Pervec problemeve shendetesore?
 
Last edited:
Kunder!
Por ne disa raste eshte dhe per probleme shendetsore,dhe kesaj pjese asnjeher sdo i dilja kunder.
 
  • Përqafime
Reactions: .
Operacjonet plastike ekzagjerim? Riparojne apo humbasin identitetin?
Përveç defekteve të lindura apo të fituara nga aksidentet e ndryshme, riparojnë edhe identitetin ‘e humbur’. Në raste tjera, jam kundër.
 
Jam pro operacioneve kur eshte ne pyetje deformimi, demtimi apo e meta. Ndersa jam kunder operacioneve te cilat kane te bejne me nderrimin e pamjes natyrore, si psh nderrimi i gjinise. Perjashtim bejne personat transeksual, nese mjeket konstatojne se personi ne fjale eshte me afer gjinise mashkullore ta zeme, se sa asaj femerore.
 
O me se jane shemtu gjithe prz, kur i sheh po duken te gjitha njesoj???????
Njerezit duhet te kuptojne se nje operacion behet per ceshtje shendeti, e jo se rri gjithe diten para pasqyres e te thote mendja se duhet te ndryshosh buzet apo hunden, a ku di une ashtu kot?
 
Tani nese je llapush ok ose ke hunden e shtrembert aman jo tr fryhesh kot
 
Tani nese je llapush ok ose ke hunden e shtrembert aman jo tr fryhesh kot
Jan kthyer te gjitha femrat ne deformim,buzet u duken si rosaket dhe fytyra e ngrire si porcelan.
nuk po i pyesin me meshkujt sa dashnor ke pasur po sa operacione ke bere
 
Un jam kunder operacioneve plastike sepse duhet me nejt ashtu siç te ka kriju Zoti 😍
 
skemi lek per kto gjera jo , kto nderhyret ne Shqiperi i bejn vec vipat
kush jan vipat do thoni ju?
dashnoret e politikaneve qe ua pagujn operacionet me leket e vjedhme ndaj njerezve , popullit Shqiptar qe shumica skane buk me henger ..
 
skemi lek per kto gjera jo , kto nderhyret ne Shqiperi i bejn vec vipat
kush jan vipat do thoni ju?
dashnoret e politikaneve qe ua pagujn operacionet me leket e vjedhme ndaj njerezve , popullit Shqiptar qe shumica skane buk me henger ..
Paske pi icik sot 🤣
 
Per koken tende
Tbesh hunden ben 800-1500
Te mbjellesh floket 600-1500
Te zmadhosh xixen 1500-3000
Te zmadhosh penisin 100-200 euro 🤣jan cmime qe cdo njeri normal me pak mundim I perballon shnet e bereqet!
une kaq i kam ne ark te kursimeve dush 🫣
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.