ore a jeni mire ju a jo

Status
Not open for further replies.

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,273
[23:03] * Set by Alb01 on Wed Jul 05 20:20:54
[23:03] * You were kicked by Sherbimet (Banned!)
[23:03] * Attempting to rejoin channel #sherbimet
[23:03] * Unable to join channel (address is banned)
 

Juno

Kontributor/e
Mesazhe
29,709
Ka plot vpn vino, shkarko nje e mos ta haj fare per njeri.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,273
Po tall trapin dhe ti tani....
Ska lidhje vpn me statusin..
Mgjth po e shof qe se paskeni problem qe ju ikin users.....
 

Juno

Kontributor/e
Mesazhe
29,709
Cfare statusi o Vinjol? Clidhje kane userat me kete temen tende. Une shkrova dicka qe e ke thene dhe ti vete apo jo?
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
Top