Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

ore a jeni mire ju a jo

Status
Not open for further replies.

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,723
Pikë
113
[23:03] * Set by Alb01 on Wed Jul 05 20:20:54
[23:03] * You were kicked by Sherbimet (Banned!)
[23:03] * Attempting to rejoin channel #sherbimet
[23:03] * Unable to join channel (address is banned)
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,700
Pëlqime
18,945
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ka plot vpn vino, shkarko nje e mos ta haj fare per njeri.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,723
Pikë
113
Po tall trapin dhe ti tani....
Ska lidhje vpn me statusin..
Mgjth po e shof qe se paskeni problem qe ju ikin users.....
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,700
Pëlqime
18,945
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Cfare statusi o Vinjol? Clidhje kane userat me kete temen tende. Une shkrova dicka qe e ke thene dhe ti vete apo jo?
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top