Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Oscars 2018, kur mbahen, cili është prezantuesi e detaje të tjera

U

Universal

Guest
Oscars 2018, kur mbahen, cili është prezantuesi e detaje të tjera

Ceremonia e 90-të e çmimeve Oscar zbuloi paraprakisht disa surpriza. The Shape of Water është më i nominuari këtë vit dhe ceremonia pritet të jetë më eksplozive.
Oscars 2018 do vendosë theksin në filmat më të mirë dhe ekipin që ka ndihmuar në realizimin e tyre.
Gulliermo del Toro me The Shape of Water është pretendenti kryesor për Best Picture e ndërkohë ka 12 nominime të tjera. Dunkirk ka 8 ndërsa Three Billboards Outside Ebbing, Missouri është në vend të tretë me 7 nominime.
Këtë vit Oscars do t’i prezantojë Jimmy Kimmel. Është viti i dytë që ai vjen si prezantues.
Ceremoninë e 90-të të Academy Awards mund ta ndiqni më 4 mars në orën 01:00, në adresën e tyre zyrtare.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top