• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pak nga une.........

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Mua me mjafton nje buzeqeshje per tme bere te lumtur . . . . Me mjafton nje fjal per tme bere te qaj . Ndonjeher jam perkushtuar aq shume nje personi sa kam humbur veten time . . . Gezohem me pak por ama merzitem shume shpejt sepse bota shpesh behet shume e vogel per mua . . . A e dini pse nk jam perfekt . . ? Se ndoshta jo cdo veprim i imi tregon natyren time te vertet . . . Jam koke fort kam karakter te veshtir dhe pak arrijne te me kuptojne . . . Kam falur gabime te pafalshme . . . Kam zevendesuar persona te pa zevendesushem dhe kam harruar persona te pa harrushem . . . . Kam reguar dhe keq . . . Jam zhgenjyer nga persona qe nuk e prisja . . . Kam mbajtur ne krahe dike per ta mbrojtur . .Kam qare duke degjuar muzik . . . Kam mesuar qe fjalet e hedhura ne ere lendojne . . Kam pasur frike te humbas dike qe gjithsesi e kisha te humbur . . . Por kam mbijetuar dhe jetoj akoma , per disa persona do kisha dhene dhe jeten por tani kam kuptuar qe do kisha bere nje budallik...... cdo sekonde tregon 1 minut cdo minut tregon nji ore cdo ore tregon 1 dite cdo dite tregon nji muaj e cdo muaj tregon vitin cdo vit tregon kohen.......... E me kalimin e kohes Njerezit tregojne fytyren e tyre te vertete...............

Me respekt @Albaner
 
Last edited:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
@Fiore flm e ke te drejten e autorit :)
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Pse te dua ty............

te dua ty se je arsyeja qe me mungon
te dua ty sepse je drita qe me ndricon
te dua ty se kurre spaskam rene ne dashuri
te dua ty se[se kurre nuk do te dua
tjeter femer si ti
nuk me bejne pune momentetet
as castete qe une pa ty i kaloj
dua te behemi 1 trup
sepse shume te dashuroj
nuk me rrihet pa te pare
nuk me rrihet pa te vezhguar
te bej shpesh here xheloze
kaq te veshtire e ke ta kuptosh qe me ty jam i dashuruar
me mungon ajo ftyra engjellore
me mungojne buzet e shume ata sy

Kjo pra eshte Arsyeja qureeeee
Arsyeja qe te dua
Ske ku ndihesh kerkund
Se si mund te ndihesh me muaP.s fur. Meine schatziiii
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Ndoshta sjemi me kurre

sa shum kam shpresur nga ti
sa shum kam kthyer na ti
sa shume kam shpresuar pr ty
te ledhtoj ate lekure tee bardhe
e t puth ata sy
po jeta qenka vec, mashtrime
e kurre spaskan te perfunduar
se prisj nga ty zemra ime
se shume ishimte dashuruar
nuk kisha kurre n plan te mshtroja
sepe shum te dashuroja
per te luajtur n ty jo
sepse ithem vetes burre
ketogjera ste mjftuan
ike......
E NDOSHA SJEMI ME KURRE
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Ne te Dy

Shi bie ne tirane
nga malli yne dhe qielli qan
Qaja une dhe qaje dhe ti
ndersa jashte ishte koha erresire
e binte shi
qanim t e dy se kishte keqkuptime
te papranueshme per ty
e jo per veten time
Sepse asgje sishte bere
e paramenduar
gjerat rridhnin vete pa lejen tone
se ne shume ishim te dashuruar
mes qarjeve e loteve
qe kishim te dy
Befas shiheshim ne sy
te dy Qeshnim tamam si femije
harronim dhimjet qe njeri tjetrit
i kishim shkaktuar
sepse ishim shume te dashuruar
E tani smbetet me asgje nga ajo ane
tani vetem SHi Bie per mua ne Tirane
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Une ???
fundja e fundit kush jam une
jam nji djale qe te kam dasht shume
e ti se ke problem
mendon se ndoshta neser e ardhmja
prape vjen
e serisht do te kesh nji tjeter
normal ty ste prish pune
ama kurren e kurres
Ai sdo te jete si une
ta jap te sigurt e me garanci
Djale si une kurre ske per te gjet ti
te dhimbsem ??? te vjen keq ??
pse atehere me lendon
pse me thua te dua kur zemra sta don
Zemer qe te kesh nji dashuri
duhet te jem vec une edhe ti
vetem keshtu do te jemi te bashkur
kerkend tjeter skemi per te kujtuar
e shkuara ska me rendesi
qekur vendosem te jemi une e ti
e tani ???????? serisht i njejti perfundim
dashuroj me shpirt e mar zhgenjim
e kjo ska ardhe se dikush tjeter ka hyre ne mes
skam a rritur kurre ta kuptoj
PSE ME PREVE NE BESE
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Mir mo cdo njeri shpreh veten dhe ndjenjat e tij ska ndnj gje
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Nga ty mësuam shumë, vetëm se tastierën kurrë se rregullove :p
 
Top