Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pak satirë për ju!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
19,500
Pëlqime
20,719
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
19,500
Pëlqime
20,719
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space

Gjeni personazhet! 🤣

S...
M.......
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,597
Pëlqime
8,748
Pikë
113
@Opium eshte mor gjith jeten duke vajis TT AK47 Makarova gjera te frikshme spo lubrifikoke benc @Claa 250 cdi kamio manuale 🤪
Ka kush e riparo ate po he :)
E kemi goc t urte plazhiste qe nuk ekspozohet :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top