Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Parashikimi i yjeve për ditën e nesërme, 14 nëntor 2022

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 24, 2018
Mesazhe
3,796
Website
netedy.com
Dashi: I bukur ky qiell për ndjenjat, mund të përjetoni emocione të veçanta. Në punë, një telefonatë mund të zhbllokojë situatën.

Demi: Në dashuri përpiquni të jeni më tolerantë dhe nëse jeni të interesuar për një person, vazhdoni dhe ecni përpara. Një lajm interesant po vjen në punë.

Binjakët: Në dashuri do të duhet të bëni një zgjedhje, nuk është kurrë mirë ta mbani këmbën në dy këpucë. Në punë gjërat do të bëhen më mirë nga dita e 16-të e këtij nëntori.

Gaforrja: Në dashuri keni nevojë për konfirmim të vazhdueshëm, por partneri/ja nuk është gjithmonë i gatshëm të ketë mision non stop se si t’ju kënaqë ju. Nga ana tjetër në punë, pas kaq përvoje të fituar do të mund të thoni fjalën tuaj për një çështje.

Luani: Një qiell intrigues për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj mundësinë e ravijëzimit të një raporti të rëndësishëm. Në punë, megjithatë, përpiquni të mos nxisni polemika të panevojshme.

Virgjëresha: Ndjenjat kthehen për të qenë protagoniste në jetën tuaj, nëse jeni vetëm do të bënit mirë të shikoni përreth. Lajme po vijnë në punë, bëni që idetë tuaja të vlejnë!

Peshorja: Këtë të hënë 14 është një qiell që fton për të pasur kujdes, nëse ka diçka që nuk shkon me partnerin/en tuaj, është më mirë të jeni të kthjellët dhe të qetë. Përgjegjësi të reja vijnë në punë.

Akrepi: Yje interesante për ndjenjat, nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm, mos e humbisni! Këtë të hënë mund të dalin mundësi të vlefshme në punë.

Shigjetari: Zodiaku ju fton të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse disa qëndrime të partnerit/es nuk ju përshtaten më. Në punë, nëse dëshironi të bëni një ndryshim, favorizohen kontaktet me qytetet e tjera.

Bricjapi: Yje interesante për çiftet, nuk e përjashtoj mundësinë që disa të ecin përpara me një lidhje serioze. Në punë dëshironi të eksperimentoni dhe të përfshiheni, mund ta arrini.

Ujori: Dashuria kthehet, më në fund, për të bërë zemrën të rrahë sërish! Por kini kujdes të mos e mbani këmbën në dy këpucë. Në punë, përcaktoni mirë kushtet e një marrëveshjeje.

Peshqit: Ju doni dashuri, doni të merrni shumë prej saj, doni që partneri t’ju përkëdheli gjithë kohës dhe kjo ju bën që të mos kënaqeni kollaj. Madje të ankoheni për të. Në punë, demonstrojini se cilat janë nevojat tuaja, është mirë të jeni gjithmonë të qartë!
 

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
45,715
Ah more rroskop
 

Moza

Kontributor
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
16,319
Para jena tu ec aq shum,sa u lodhëm nga këmbët 😝 Lesh lesh vjen lajmi😝😝
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja