Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Parashikimi i yjeve për tetorin, shenjat më me fat të muajit

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Muaji tetor duket se do të tregohet më i butë me disa prej shenjave të horoskopit, megjithatë nuk i bën të gjitha të lehta. Neptuni në Peshk në katërkëndësh me Marsin në Binjak do sjellë energji, por edhe shumë prapaskena, për të cilat duhet të jeni shumë vigjilentë. Në këtë fillim muaji, astrologia Meri Shehu rendit për “Rudina” në Tv Klan shenjat nga ajo me më pak fat te ajo që ‘mbulohet’ prej tij. Gjithashtu, për secilën prej tyre ka edhe një përshkrim të shkurtër.

12 – Demi

Çlirohen në çështjet ekonomike dhe erotike me ikjen e Mërkurit të kundërt ndaj kjo i sjell në ujërat e tyre të sigurisë sepse do fitojnë më shumë pikë në këto fusha. Hëna e plotë në Dash nuk i jep stabilitet në lidhje me shëndetin dhe punën.

11 – Gaforrja

Hëna e plotë në Dash nuk i jep stabilitet në lidhje me karrierën ndaj janë këto pozicione. Planet dhe projektet e tyre janë të mira, do ecin e përparojnë por kujdes me stabilitetin e tyre në të ardhmen.

10 – Bricjapi

Ka më shumë ecuri në lidhje me çështjet ligjore, çlirohet në kontrata e bashkëpunime, ecën dhe përparon, por kujdes sepse në një punë të dyfishtë do kenë prapaskena ose do hyjnë në një punë të dyshim të falë Neptunit dhe Marsit që kanë katërkëndëshin e vështirë.

9 – Dashi

Ka Hënën e plotë në shenjën e tyre dhe do bien shumë në sy, do marrin iniciativa, do riskojnë me energjinë, do jenë rebelë, por tashmë janë më të çliruar në lidhje me punën e shëndetin.

8 – Peshqit

Duhet të kenë kujdes me ujërat , pijet, jetën e pakontrolluar, tradhtive e pasigurive, por gjithsesi do bëjnë hap të mirë përpara për sa i përket marrëdhënieve, kontratave e bashkëpunimeve.

7 – Luani

Ekonomikisht, do dalin shumë mirë dhe çlirohen përfundimisht nga disa brenga ekonomike. Do nisin të kenë një jetë sociale, do shkojnë nëpër mbrëmje, festa e evenimente të rëndësishme.

6 – Shigjetari

Do shkëlqejnë në dashuri, do kenë sharmin për të dhënë e marrë energji pozitive. Duhet të kenë kujdes në marrëdhëniet në çift ku fillojnë përplasjet e mëdha, pasiguritë, madje edhe divorcet në disa raste.

5 – Virgjëresha

Do merren shumë me veten. Mërkuri i kundërt, tashmë nuk është më ndaj do i jepni më shumë planeve e projekteve personale të cilat do ecin e përparojnë. Kujdes në disa bashkëpunime, sepse Neptuni përballë shenjës tuaj mund të sjellë probleme në punë me shtetin.

4 – Akrepi

Projektet dhe puna e tyre do shkëlqejë, do merren shumë me jetën sociale. Do bien më në sy. Kujdes mos t’i lodhë energjia e tepërt.

3 – Peshorja

Afërdita dhe Dielli në shenjën e tyre sjell pushtet e famë.

2 – Binjakët

Binjakët me Marsin në shenjën e tyre mund të tradhtojnë ose tradhtohen, por do ta gjejnë rrugën e dytë të shpëtimit.

1 – Ujori

Mbretërojnë përgjatë muajit tetor dhe këtu dalim te energjia elektrike ku ata mund të ndikojnë.
 
E di kete muaj .....✊✊✊
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.